Zmiana opcji neostrady

Witam. Mam pytanie jak ma się np neostrade opcję 512 i chcę zmienic na wyższą np. 1024 to czy ponosi się jakieś koszty?

Z tego co mi sie wydaje to nie no chyba ze nie licząc wyższego abonamentu :slight_smile:

zadzwoń do złodziei i wszystko ci wyjaśnią :stuck_out_tongue:

Migrując z opcją neostrady na wyższą na pewno nic się nie płaci (może 1 zł - ale wątpię)

Natomiast gdybyś migrował z wyższej na niższą to z tego co pamiętam 180 lub 220 zł.

dzięki aju :slight_smile:

Migracja wyzej jest całkowicie darmowa,a nizej tak jak aju napisał płatna

Migrując na opcję wyższą nawet złotówki nie zapłacisz… (nie licząc odpowiednio zwiększonego abonamentu)

Dobra rada:

Zalecał bym wcześniejszy kontakt z infolinią (0800 102 102) i “wymuszenie” Z et P eka do techników celem wcześniejszego sprawdzenia możliwości migracji na wskazaną opcje …tj. czy nowa opcja nie będzie sprawiała problemów (częste desynchro i zrywanie połączenia, wysokie tłumienie etc.) :roll:

Lepiej wcześniej sprawdzić …bo po “nieudanej” migracji nieraz można się sporo nasiedzieć na telefonie zanim wystawią zlecenie migracji powrotnej na ścieżce technicznej :?

BTW

Opłata za migracje z opcji wyższej na niższą wynosi 186.92+VAT czyli dokładniej: 228.04

Zainteresowanym polecam lekture cennika i regulaminu

Polecenie migracji można złożyć przez neta: https://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=neo_migracja

Ale najlepewniej jednak w telepunkcie :slight_smile: