Zmiana opcji neostrady

(eGreko) #1

Mam neostradę 128 z "Mistrzowskiej promocji" na 24 miesiące. Do końca umowy pozostało 11 miesięcy.

Mogę teraz coś zrobić aby zwiększyć prędkość bez zwiększania wydatków (bo płacę za nią teraz więcej niż za neo512 z niedawnej promocji.)

I co zrobić bo mam umowę na dwa lata a w panelu od "zawsze" pisze że na rok.

(Karolekc5) #2

Niestety chyba nic. Musisz sie teraz mecząc do końca.

Dlatego nigdy nie biorę niczego na więcej nuz na 12 miecha

PS:Jesteś ich klientem i maja cie teraz gdzieś

(Akira3179082) #3

nie zaakceptuj umowy przy zmianie regulaminu(zerwanie umowy bez ponoszenia kosztów) i poszukaj jakiegoś lokalnego dostawcy

(eGreko) #4

Czytałem o tym gdzieś że zgodnie z nowym regulaminem można zerwać umowę bez kosztów i że bodajże po miesiącu można wziąć od nowa na nowych warunkach ale nie wiem czy to prawda.

Z lokalnych to jedynie radiowy ale zanim wziąłem neostrade to chciałem radiowy ale żaden z kilku firm nie wykrył u mnie dostatecznego zasięgu.

Z neostrady 512 byłbym zadowolony :slight_smile: nie mówiąc już o 1 mega :lol: z tych dzisiejszych promocji.

(Azpr) #5

możesz, przepisać telefon ma matke, żone osobe która mieszka z Toba pod tym samym dachem, gdy to zrobisz umowa z neo wygasa i możesz podpisać nowa na osobe na ktora jest telefon a co za tym idzie nowa opcja...

(Akira3179082) #6

Było o tym na forum już, potwierdzone przez osoby które pracują w TP.

(Błażej) #7

Nie pamiętam czy to było właśnie w neostradzie, ale jak przechodzisz na wyższą prędkość to za podwyższenie nic nie płacisz. Jedyne dodatkowe koszty to podwyższenie rachunku miesięcznego

(Dan667) #8

Ja też coś podobnego słyszałem ze w neo można zmienić prędkość tylko trzeba coś tam zrobić..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: