Zmiana oprogramowania Vista na XP

Witam!

Mój znajomy dzisiaj właśnie nabył laptopa z zainstalowanym na partycji startowej Windowsem Vista, niestety nie jest z niej do końca zadowolony, zapytał więc mnie oto, czy można zmienić system operacyjny na XP. Jeżeli tak to proszę o informacje jak i przypuszczalnie ile będzie to kosztować. Jeżeli NIE - tutaj 2 pytanie - gdzie w tym systemie wyłącza się opcje ciągłego pytania “Czy napewno chcesz zainstalować”, “Ten program pochodzi od nieznanego wydawcy” oraz te inne “Zabezpieczenia” utrudniające życie?

Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

to wyłączamy surnise viasta konfiguratorem(to jest uac- mi to nie przeszkadza i broni mojego brata przed instalką syfów z neta ;p)…link w faq…a co do tego 1 to moze na lapku nie być sterów do xp, co się często zdaża

Mechanizm UAC można również wyłączyć bez konieczności korzystania dodatkowych aplikacji, jak choćby wspomniany przez kuhara Sunrise Vista Konfigurator. Zerknij: http://groups.google.pl/group/pl.comp.o … 321320b504

Przecież wystarczy wyłączyć w Panelu Sterowania w Kontach Użytkowników. Po co syfić kompa dodatkowym softem? :confused:

A odnośnie zmiany systemu na laptopach to tematów jest od zasypania w tym dziale wystarczy poszukać.

A streszczając to może wyniknąć ze zmiany na Xp więcej nieprzyjemności niz profitów. Do Visty można sie przyzwyczaić jak do każdego nowego programu.

Na Xp partycja backup owa nie będzie działała poprawnie a sterów nie ma wszystkich tak jak pod Viste, sa ale NIE WSZYSTKIE tak jak niektórzy pisali na forum.

Zmiana systemu i niezadowolenie, ciężka sprawa. Ale z czego dokładnie jest niezadowolony?? Ze za wolny ogólnie czy może w grach??

Proponuje zainstalować wszystkie laty i próbny SP1, i wtedy zobaczyć czy nadal system chce sie do kosza :stuck_out_tongue_winking_eye:

Uh to tyle, proszę o poprawienie mnie jeśli napisałem coś nie tak 8)

Jest niezadowolony, bo jest bardzo przyzwyczajony do XP :-), jednak serwis w którym kupił tego laptopa oferuje możliwość zmiany systemu, czyli miał poprostu szczęście…

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam.