Zmiana prędkości neo

(agaopo) #1

Witam,

podpisałam aneks na neo w opcji 1024mb,wcześniej miałam 256.

Prędkość mam już zwiększoną pokazuje mi się 1,3 Mb/s,ale czemu przy tej prędkości net chodzi wolniej jak przy 256?Mam modem sagema,łącze jako adsl,win xp HE sp2.

Czy powinnam coś zmienić po zwiększeniu prędkości netu???

(Benas 15) #2

Tak. Ale TP tak od razu tego nie zmieni trzeba czekac okolo 3 miesiace bo musza wszystko na serwerach ustawic.

Wiec sie nie martw bedzie dobrze :wink:

(agaopo) #3

czyli co?będę płacić 3 miechy za coś czego nie będę w pełni miała??

(Benas 15) #4

Jesli chcesz korzystac tylko z internetu to masz wszystko dobre :wink:

Złączono Posta : 14.02.2007 (Sro) 22:19

Bedziesz placic za internet 1MB. Na umowie masz 1MB wiec placisz za 1MB ale ja nie mowie ze przez 3 miech tylko do 3 miesiecy ale oni to zwykle robia w 2-3 tygodnie.

(aju) #5

30dni.

(Benas 15) #6

Bo to tylko sprawy techniczne.

Musisz jakos wytrzymac :slight_smile:

(Marcus35) #7

Nawijacie dziewczynie makaron na uszy.

Zwiększałem prędkość NEO kilka razy o ile pamiętam to od 256->512->1024Mb/s I zwiększenie prędkości następuje z pierwszym dniem następnego okresu obrachunkowego więc opłaca się zwiększać prędkość w ostatniej dekadzie miesiąca. Ja czekałem najwyżej tydzień. I płacisz większy abonament dopiero gdy faktycznie masz większą prędkość.

(PaPuX) #8

NEO zawsze nie chodzi jak powinno takie to już jest. Trzeba było nie podpisywać i przejść na NETIE.

(Sidhmor) #9

Co do Netii poczytajcie sobie dokładnie umowe... niby miało być bez ograniczeń transferu, a jednak tak nie jest... są pewne haczyki, ale... to juz nie ma teraz znaczenia... TPSA ma swoje wady, ale inni nie są od niej lepszi...

(Zonkishi) #10

czytałem regulamin i nic nie znalazlem- udowodnij że sie myle cytując regulamin :lol: