Zmiana prędkości neo

Witam,

podpisałam aneks na neo w opcji 1024mb,wcześniej miałam 256.

Prędkość mam już zwiększoną pokazuje mi się 1,3 Mb/s,ale czemu przy tej prędkości net chodzi wolniej jak przy 256?Mam modem sagema,łącze jako adsl,win xp HE sp2.

Czy powinnam coś zmienić po zwiększeniu prędkości netu???

Tak. Ale TP tak od razu tego nie zmieni trzeba czekac okolo 3 miesiace bo musza wszystko na serwerach ustawic.

Wiec sie nie martw bedzie dobrze :wink:

czyli co?będę płacić 3 miechy za coś czego nie będę w pełni miała??

Jesli chcesz korzystac tylko z internetu to masz wszystko dobre :wink:

Złączono Posta : 14.02.2007 (Sro) 22:19

Bedziesz placic za internet 1MB. Na umowie masz 1MB wiec placisz za 1MB ale ja nie mowie ze przez 3 miech tylko do 3 miesiecy ale oni to zwykle robia w 2-3 tygodnie.

30dni.

Bo to tylko sprawy techniczne.

Musisz jakos wytrzymac :slight_smile:

Nawijacie dziewczynie makaron na uszy.

Zwiększałem prędkość NEO kilka razy o ile pamiętam to od 256->512->1024Mb/s I zwiększenie prędkości następuje z pierwszym dniem następnego okresu obrachunkowego więc opłaca się zwiększać prędkość w ostatniej dekadzie miesiąca. Ja czekałem najwyżej tydzień. I płacisz większy abonament dopiero gdy faktycznie masz większą prędkość.

NEO zawsze nie chodzi jak powinno takie to już jest. Trzeba było nie podpisywać i przejść na NETIE.

Co do Netii poczytajcie sobie dokładnie umowe… niby miało być bez ograniczeń transferu, a jednak tak nie jest… są pewne haczyki, ale… to juz nie ma teraz znaczenia… TPSA ma swoje wady, ale inni nie są od niej lepszi…

czytałem regulamin i nic nie znalazlem- udowodnij że sie myle cytując regulamin :lol: