Zmiana prędkości Neostrady

Mam pytanie, bo z dniem 1 listopada powinna mi się włączyć Neostrada 1MBit. A dzięki Bogu już jest 2 listopad i lipa. Rozumiem, że wczoraj było święto, ale dzisiaj wszystko pracowało normalnie :slight_smile: :slight_smile:

0800102102 bezpłatna infolinia.Zadzwoń i powiedzą co i jak.

to tylko neostrada ja sobie też zmieniałem prędkość z dniem 1 marca mieli mi też włączyć to był to czwartek poczekałem do poniedziałku i już było ok :slight_smile:

hehe mam nadzieje ze ja jak bede zmienial na 1 mb to mi nie zrobia takiego numeru:P

Musisz do nich zadzwonić i tyle:)

Poczekam już do poniedziałku i jak mi nie zwiększą prędkości to sobie zadzwonię :smiley:

mam podobny problem od 1 listopada powinienem miec 1 mb teraz mam 256 kb i oni cos kreca dzwonilem 1 liscia powiedzieli ze bedzie jutro ok poczekam 2 listopada nie ma dzwonie: bedzie jutro dobra ok, dzwonie 3 listopada bo jak sie domyslacie internetu nie bylo iiii bedzie po weekendzie( w poniedzialek czyli dzisiaj) bo teraz swieta itp. no dobra po weekendzie. dzisiaj takze nie bylo internetu wiec zadzwonilem i powiedzieli ze podejmuja juz jakies kroki w tej sprawie bedzie do poludnie juz sie ciesze godzina 1500 nerwy jak ■■■■■■■ bo neta nie ma dzwonie 151900 raz i bedzie do 1600 oczywiscie zadzwonilem o 1600 wiadomo po co i zalatwili mnie tak ze oni maja miesiac na sprawy techniczne( a czekam juz od 22 wrzesnia bo wtedy podpisalem nowa umowe) i teraz trzeba czekac do konca grudnia bo na 100% im sie niespieszy to sa dziady

Złączono Posta : 05.11.2007 (Pon) 19:06

prosze o slowa wsparcia :roll: :roll: :roll:

wspieramy cie,

Do dzisiaj nie mam. Jutro już dzwonię na 10000%. Przeginka :evil: