Zmiana Ramu i Karty Graficznej

Nie oburzaj sie… nie nie gram w to(3dmark2005). To ja juz nie wiem co mam kupić :frowning:

Ja już pisałem nie raz, ciągle o tym samym. Co wybierzesz to już Twoja sprawa

benchmark.pl nie robi juz tak obiektywnych testów jak kiedyś ;\ komercha nim zawładnęła :slight_smile:

polecam PClab i nVision

i egielda i dzikie.net :stuck_out_tongue:

A na jakiej rozdzielczości będę mógł grać w np. hitmanie blood money na karcie gf 7600GS galaxy ??

600x400, no jesli dasz na low detail to mysle,ze nawet 640x480 poleci :slight_smile:

mogłem zwięźlej ale sorka, bo teraz natomiast na radeon x800 xl na jakiej rozdzielczości pójdzie? A jaką bym musiał mieć karte zeby chodziło przynajmniej na 1024 x 768?

A co sądzisz Mario o karcie radeon x1600 xt ? dokładniej o tejhttp://sklep.benchmark.pl/pelny_25116.html

Złączono Posta : 12.08.2006 (Sob) 17:13

Widze ze wszystkim sie znudził temat :frowning:

nie wcale nie,ale jesteś strasznie uparty, mówię Ci, że bierz …(no to co polecam już nawet nie pamiętam :stuck_out_tongue: ) to bierz to, jakoś nie widzę sprzeciwów innych obeznanych w temacie, więc w czym problem?

ja się mogę wypowiedzieć? Już nie długo te karty odejdą do lamusa, ich miejsce zajmie x1650xt, ale i tak pewnie nie będą adekwatne z ceną, jaką trzeba będzie za nie zapłacić :wink:

Złączono Posta : 12.08.2006 (Sob) 20:33

tego to nikt Ci nie powie, przecież nie mam przelicznika w kalkulatorze ;/

No dobrze, boze…

Złączono Posta : 14.08.2006 (Pon) 0:45

Na oko jakoś chyba można… ehhh…

Złączono Posta : 18.09.2006 (Pon) 15:41

Zakupiłem 7600 gs galaxy, kingstone 2 gb ram non-ecc, zasilacz chiftec 500 w… i jestem bardzo zadowolony… 8)