Zmiana rozdzielczośi ekranu

Zainstalowano mi nową kartę graficzną, ale mam strasznie małą rozdzielczość, coś kolo 800x600, chce ją oczywiście zmienić, tak więc klikam prawym przyciskiem wybieram ‘właściwości’ i nic. ;/ Wchodzę w panel sterowania, wybieram ‘wygląd i kompozycje’ i następnie ‘zmień rozdzielczość’, nie chce sie otworzyć xD Co mam robić? Nie potrafię pracować jeżeli jedna ikonka zajmuje mi pól pulpitu ;/ Proszę piszcie prostym językiem. :frowning:

Sterowniki od karty zainstalowane ??

Podaj jaką

Czy karta jest prawidłowo wykrywana w menadżerze urządzeń?

Żebym ja to wiedziała, po prostu dałam komputer w ręce fachowca i tyle. ;/ Przyjmijmy, że karta jest dobrze wykreowana i sterowniki zainstalowane. Karta jest firmy Sapphire, model (?) radeon x700.

jaką kartę miałaś wcześniej?? jak od nvidii to wyczyść doszczętnie stery drive cleanerem (dostępny na wortalu) i zainstaluj stery dla ATI :slight_smile:

jaki masz system?

Z tego co wiem to karta graficzna jest tej samej firmy, ale starszy model, sterowniki są zainstalowane, karta jest prawidłowo wykrywana w menadżerze urządzeń, a system to Windows XP. Podczas włączania komputera pojawia mi się taka informacja http://ciasteczkowate_ciastko.w.interia.pl/monitor.JPG (ciasteczkowate_ciastko.w.interia.pl/monitor.JPG). Zadziwiające jest to, że kiedy zresetowałam sprzęt to rozdzielczość była odpowiednia, to jest 1200x na ileś tam.

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 23:32

Ładnie proszę, pomóżcie, nawet gierki mi nie chodzą. ;___;