Zmiana sieci na inna bez zmiany numeru telefonu?

Witam

Posiadam numer z heyah na karte. Mam go od 4 lat i dużo moich znajmoych ma mój numer. Powiadomić wszystkich o zmianie numeru telefonu to masakra :/. Chce przejść do sieci PLAY na karte bez zmiany numeru z sieci heyah. Poprostu chce zachować swój numer ale być członkiem sieci PLAY. Czy jest to możliwe ?

Jest to możliwe. Idź do punktu PLAY i tam wszystko ci powiedzą.

Da się :slight_smile: ale wydaje mi się że za to trzeba zapłacić…

da sie to zrobić bez problemu-niewiem ile to będzie kosztowało w twoim przypadku ale jak przechodziłem z orange do plusa to zapłaciłem 50zł

i to jest maksymalna stawka jaką może chcieć twój “stary” operator

W play jest to możliwe, ja tego nie zrobiłem mimo to że miałem ere przez 6 lat, no cóż nie miałem na to czasu, moge pochwalić play :wink: bardzo mi sie podoba tylko jak byłem w chorwacji miałem esa za złotówke a nie jak pisali za 15gr no ale cóż :wink: Instrukcja jak to zrobić;)

Idziesz z jakimkolwiek dokumentem do PLAY (byle miał pesel)

Podajesz im wszystkie swoje dane.

Płacisz im kwotę za dokonanie(niewiem ile) i oni wszystko sami załatwiaja, nic nie musisz robić :wink: Następnie dostajesz chyba mailem potwierdzenie (max tydzien wydaje mi sie ze nawet mniej) i chyba idziesz znowu do salonu play, dokładnie niewiem ale jak pójdziesz oni zrobią to za ciebie :wink: i wszystko ci wytłumaczą