Zmiana sterowników

Witam.

Mój problem jest skomplikowany dlatego nie będe sie zagłębiał w szczegóły. Chodzi po krótce o to, iż nie mam komputera sam tylko z bratem. Mam karte Ati, ale niestety stary monitor.Dlatego przy pomocy power strip “podkręciłem” odświeżanie. Mój brat jednak z uporem maniaka zmienia sterownik na taki, który nie współpracuje z power strip. Odświeżanie wtedy spada dtrastycznie :frowning: Nic nie pomagają perswazje słowne i tłumaczenia. Czy jest taka możliwość by zablokować tak by nie mógł zmienić sterownika? Nie chce oslepnąć od tego monitora a mam dość zmieniania sterowników za kżdym razem gdy włącze komputer :frowning:

Dzień dobry.

Być może to Ci będzie pomocne:

  1. http://forum.dobreprogramy.com/viewtopic.php?t=1908

…Ale nie jestem pewny czy akurat przyda się w przedstawionym przez

Ciebie problemie.

Porada jest przeznaczona dla systemów Windows : 98/ME

Ehh. Jednak nie działa :frowning: On sciąga te sterowniki z netu i instaluje przez instalke, więc ukrycie menedżera urządzeń nic nie dało :frowning: Dzisiaj tak namieszał że męczyłem sie pół godziny by to naprawić… Czy jest możliwośćby nie mógł zainstalować nowych sterowników? Bardzo proszę o pomoc.

jeśli masz windowsa xp to zrób dwa profile (dla ciebie i braciszka). Zrób siebie na administratora a jego konto ogranicz.

Mam win98se i tylko (aż) 6 gigowy dysk :frowning: Nie wiem czy on to robi na złość czy nie widzi różnicy. W tych ustawieniach co on robi ekran “skacze” jakby chciał z monitora wylecieć…, odświeżanie jest 60Hz!! Jak użyje power strip to wtedy jest 90 Hz. Jeśli nie da sie tak zablokować by nie mógł nic zmienić to może wiecie jak zwiększyć odświeżanie dla karty “ATI 3d rage pro” ze sterownikiem tym co on instaluje czyli “Xpert 98 AGP 2X” Power strip nie może tu nic zmienić. Może zmienić tylko (chyba) jak jest zainstalowany sterownik ten co jest na płycie windowsa.