Zmiana strony startowej mozilli na hao123

Witam, proszę o sprawdzenie logów. Dziękuje i pozdrawiam.
http://www.wklej.org/id/3271220/
http://www.wklej.org/id/3271221/
http://www.wklej.org/id/3271223/

Czy ktoś pomoże???
Naprawde nikt nie ma czasu żeby zajrzeć???

Wykonaj logi z aktualnej wersji Wersja:25-12-2015

1 polubienie

Może ma, może nie ma, w niedzielę wieczorem ludzie mają inne ciekawsze zajęcia. Trzeba poczekać.
Poza tym logi mają być aktualnej wersji Farbar Recovery Scan Tool, a nie z 2015 roku.
No i nie dubluj tematów.

1 polubienie

 

Spróbuj zrobić to ręcznie, to też pomaga.

Przede wszystkim przeczyść komputer ADW Cleanerem. Później, przejrzyj dodatki, jakie masz zainstalowane, często tam lubi się coś zasadzić. Zmień manualnie stronę startową na taką, jakiej Ci potrzeba.
Sprawdź również skrót z pulpitu Mozilli(Prawy>Właściwości - Zarówno pole Element docelowy jak i Rozpocznij w powinny mieć ścieżkę “C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox”.
Ewentualnie sprawdź w panelu sterowania aplikacje, które niekoniecznie musiały zostać przez Ciebie zainstalowane, a mają podejrzaną nazwę, a następnie je usuń.

Zanim napisałem prośbę o pomoc to wszystko to kolego zrobiłem nawet po kilka razy. Więc ponawiam prośbę o sprawdzenie logów.

A my zwracamy uwagę że logi są zrobione narzędziem z 2015 (które miało aktualizacje dwa dni temu i ma czasem nawet raz dziennie) są bezużyteczne.

Chcesz analizy raportów to odśwież logi i nie zapisuj na przyszłość FRST (jak da się wrzucić post na forum (jakiś dostęp do Internetu) to i można pobrać nowszą wersje) i używaj najnowszej wersji.

Ok, przyjdę do domu to pobiorę nowego

Już pobrałem i wklejam logi

http://wklej.org/id/3273366/
http://wklej.org/id/3273370/
http://wklej.org/id/3273372/
Prosze o sprawdzenie.

Czy ktoś pomoże???

1 polubienie

x.txt (1,7 KB)

Bardzo dziekuje i pozdrawiam jak na razie nie ma juz tej strony hao123.

Pobierz >>>DelFix<<< http://www.bleepingcomputer.com/download/delfix/dl/281/
Zaznacz opcje:
Remove disinfection tools
Kliknij przycisk Run.

Dziękuję pozdrawiam.

Witam dzisiaj uruchamiam mozillę pierwszy raz od wczoraj i znowu mam tą stronę hao123.
Oto nowe logi proszę o sprawdzenie. Dziękuję.

http://wklej.org/id/3274141/
http://wklej.org/id/3274142/
http://wklej.org/id/3274143/

Nikt nie pomoże???

a.txt (1,3 KB)

Dziękuję jak na razie spokój. Zobaczymy jutro, jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i doceniam chęci i wiedzę. Pozdrawiam Sebastian

1 polubienie

Witam dzisiaj znowu to samo, po uruchomieniu mozilli strona hao123 pojawiła się znowu. Nie wiem czy podawać nowe logi???.

Samo się nie pojawiło.
Cyt…Klient Hao123 jest promowany przez bezpłatne strony internetowe z pobieraniem, które używają “klientów pobierania” oferujących instalację dodatkowego oprogramowania dla użytkowników pobierających freeware. Podczas instalacji bezpłatnego oprogramowania pobranego z Internetu, użytkownicy powinni sprawdzić każdy etap instalacji i wybrać “Niestandardowe” lub “Zaawansowane” opcje instalacji, zamiast “Szybkich” lub “Typowych”(tzw.Dalej,Dalej). Po wybraniu zaawansowanych instalacji, upewnij się, że zrezygnowałeś z instalowania dodatkowych pasków narzędzi lub dodatków przeglądarki oraz odrzuciłeś wszelkie proponowane zmiany w ustawieniach przeglądarki internetowej.Powszechnie, przekierowania przeglądarki do Hao123.com są spowodowane lekkomyślną instalacją bezpłatnego oprogramowania.Aby uniknąć instalacji tego adware, zwróć ostrożność podczas pobierania bezpłatnego oprogramowania, ponieważ dzisiaj większość stron z pobieraniem freeware zatrudnia zwodniczych ‘klientów pobierania’, którzy oszukują użytkowników komputerów do zainstalowania wtyczki do przeglądarek wraz z wybranym bezpłatnym oprogramowaniem. Reklamowane rozszerzenia przeglądarki rzadko dodają jakąkolwiek wartość dla użytkownika, a co więcej, często powodują przekierowania przeglądarki i generują uciążliwe reklamy. Podczas pobierania bezpłatnych programów, ściśle kontroluj każdy krok i nie instaluj żadnych promowanych wtyczek do przeglądarek. Po zainstalowaniu pobranego freeware, wybierz “Zaawansowane” lub “Niestandardowe” opcje instalacji - ujawni to wszelkie dołączone do instalacji adware i pozwoli na jego odrzucenie.

  • Wymagane logi podaj i czekaj na Acorusa lub Atisa.
1 polubienie

https://www.fixitpc.pl/topic/19809-portale-z-oprogramowaniem-instalatory-na-co-uważać/

Witam wszystko przeczytałem. Podaję logi.
http://wklej.org/id/3276675/
http://wklej.org/id/3276676/
http://wklej.org/id/3276677/
Proszę o sprawdzenie. Dziękuję i pozdrawiam.