Zmiana systemu

Witam, kilka dni temu zakupilem Asusa K50AD. Zinstalowany jest na nim windows 7, 64 bitowy. Troche to dla mnie uciązliwe bo nie dziala mi na nim wiekszosc programow zwiazanych z moja pracą. Chcialbym zainstalowac system 32 bitowy. Do notebooka dolaczone mialem dwie plyty z windowsem 32 i 64 bitowym, oraz jakas płyte ze sterowniakmi (Driver&Utility Ver 1.0, K50AD/X5DAD/PRO5DAD, This disc supports Widows 7 32/64-bit, to jest napisane na plycie) po odpaleniu plyty z wersja 32bit (64bit tez) nic nie zaczyna sie instalowac oraz nie ma na niej zadnego pliku setup itp. Co musze zrobic by zainstalowac windowsa 7 32bit z posaidanej plyty? czy moze sciagnac pirata i zainstalowac?? Co radzicie, Co byscie zrobili? Zgory dzieki, Pozdrawiam!!

Wystarczy wklepać w Google albo sprawdzić na stronie Microsoftu: http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows-vista/32-bit-and-64-bit-Windows-frequently-asked-questions

Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby system 32 bitowy zainstalowac na komputerze z procesorem 64 bitowym

Nie, ale nie można zainstalować systemu 32 na już istniejącej instalacji 64. Potrzebny jest format.

Czego format? Zawsze wiedziałem, że dysk się formatuje nie jakiś format.

W tym przypadku jest jakiś inny problem - brak możliwości uruchomienia instalatora z płyty.

gwiazdor9 , zmień w biosie napęd CD jako pierwsze urządzenie startowe i spróbuj wystartować komputer w płyty.

Moment bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem: wkładasz płytę z Windowsem do napędu na uruchomionym już Windowsie i chcesz od nowa zainstalować system?

Jeżeli dobrze cię zrozumiałem to chyba nie tędy droga…

… to jest właściwa droga