Zmiana systemu

(Gwiazdor9) #1

Witam, kilka dni temu zakupilem Asusa K50AD. Zinstalowany jest na nim windows 7, 64 bitowy. Troche to dla mnie uciązliwe bo nie dziala mi na nim wiekszosc programow zwiazanych z moja pracą. Chcialbym zainstalowac system 32 bitowy. Do notebooka dolaczone mialem dwie plyty z windowsem 32 i 64 bitowym, oraz jakas płyte ze sterowniakmi (Driver&Utility Ver 1.0, K50AD/X5DAD/PRO5DAD, This disc supports Widows 7 32/64-bit, to jest napisane na plycie) po odpaleniu plyty z wersja 32bit (64bit tez) nic nie zaczyna sie instalowac oraz nie ma na niej zadnego pliku setup itp. Co musze zrobic by zainstalowac windowsa 7 32bit z posaidanej plyty? czy moze sciagnac pirata i zainstalowac?? Co radzicie, Co byscie zrobili? Zgory dzieki, Pozdrawiam!!

(Suprise) #2

Wystarczy wklepać w Google albo sprawdzić na stronie Microsoftu: http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows-vista/32-bit-and-64-bit-Windows-frequently-asked-questions

(Cedar) #3

Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby system 32 bitowy zainstalowac na komputerze z procesorem 64 bitowym

(Suprise) #4

Nie, ale nie można zainstalować systemu 32 na już istniejącej instalacji 64. Potrzebny jest format.

(Cedar) #5

Czego format? Zawsze wiedziałem, że dysk się formatuje nie jakiś format.

W tym przypadku jest jakiś inny problem - brak możliwości uruchomienia instalatora z płyty.

gwiazdor9 , zmień w biosie napęd CD jako pierwsze urządzenie startowe i spróbuj wystartować komputer w płyty.

(Kedziorki) #6

Moment bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem: wkładasz płytę z Windowsem do napędu na uruchomionym już Windowsie i chcesz od nowa zainstalować system?

Jeżeli dobrze cię zrozumiałem to chyba nie tędy droga...

... to jest właściwa droga