Zmiana systemu

Witam chcę zmienić system z Win 7 32 bit na Win 7 64 bit. Problemem jest to, że nie umiem tego zrobić. Mógł by napisać coś typu poradnik ze zdjęciami i linkami? PLS nie chcę wydawać niepotrzebnie 50 zł na informatyka.

Cześć,

 

Jeżeli nie posiadasz oryginalnego systemu to na pomoc nie masz co liczyć.

Rozumiem, że forum nie popiera piractwa?

Cześć,

Rozumiem, że nigdy nie zaglądałeś do regulaminu? Tam znajdziesz odpowiedź.

 

No nie popiera

W takim razie na rzecz postu mam orginalny system.

Jeżeli myślisz, że korekta postu wystarczy to się mylisz. Powtórzę, nie pomagamy tutaj osobom posiadającym nieoryginalne oprogramowanie.

A jak będziesz się dalej upierał przy swoim to temat zaliczy kłódkę. Tyle w temacie.

Napisz jeszcze chociaż powód takiej zmiany: jaki masz dokładnie sprzęt, ile pamięci RAM itd.

Coraz więcej gier nie obsługuje 32 bit. Procesor: AMD Athlon II x2 250 Processor 3.00 GHz Ram:3,25 GB Karta graficzna: Radeon 7770 HD

W takim razie chcę zmienić na 64 bity na laptopie który ma orginalnego Windowsa.

Jeżeli nie akceptujesz regulaminu tego forum twoja sprawa, nie oczekuj jednak, że ktoś udziel ci pomocy. Dalsza dyskusja wydaje się zbędna, dlatego temat zamykam.

I od razu uprzedzam, że w przypadku założenia kolejnego tematu, z tym samym problemem, poleci on do Kosza, a do profilu trafią punkty.