Zmiana systemu

(Dawidk00) #1

Witam chcę zmienić system z Win 7 32 bit na Win 7 64 bit. Problemem jest to, że nie umiem tego zrobić. Mógł by napisać coś typu poradnik ze zdjęciami i linkami? PLS nie chcę wydawać niepotrzebnie 50 zł na informatyka.

(rgabrysiak) #2

Cześć,

Jeżeli nie posiadasz oryginalnego systemu to na pomoc nie masz co liczyć.

(Dawidk00) #3

Rozumiem, że forum nie popiera piractwa?

(rgabrysiak) #4

Cześć,

Rozumiem, że nigdy nie zaglądałeś do regulaminu? Tam znajdziesz odpowiedź.

(Giiixxxx6) #5

No nie popiera

(Dawidk00) #6

W takim razie na rzecz postu mam orginalny system.

(rgabrysiak) #7

Jeżeli myślisz, że korekta postu wystarczy to się mylisz. Powtórzę, nie pomagamy tutaj osobom posiadającym nieoryginalne oprogramowanie.

A jak będziesz się dalej upierał przy swoim to temat zaliczy kłódkę. Tyle w temacie.

(bachus) #8

Napisz jeszcze chociaż powód takiej zmiany: jaki masz dokładnie sprzęt, ile pamięci RAM itd.

(Dawidk00) #9

Coraz więcej gier nie obsługuje 32 bit. Procesor: AMD Athlon II x2 250 Processor 3.00 GHz Ram:3,25 GB Karta graficzna: Radeon 7770 HD

W takim razie chcę zmienić na 64 bity na laptopie który ma orginalnego Windowsa.

(rgabrysiak) #10

Jeżeli nie akceptujesz regulaminu tego forum twoja sprawa, nie oczekuj jednak, że ktoś udziel ci pomocy. Dalsza dyskusja wydaje się zbędna, dlatego temat zamykam.

I od razu uprzedzam, że w przypadku założenia kolejnego tematu, z tym samym problemem, poleci on do Kosza, a do profilu trafią punkty.