Zmiana szerokości menu Start

Witam, jako iż to mój pierwszy post na tym zacnym forum to serdecznie chciałbym powitać i pozdrowić wszystkich użytkowników.

Przejdę od razu do problemu.

Otóż, ostatnimi czasy postanowiłem “upiększyć” mojego Windowsa XP, pobrałem patchera do kompozycji, ustawiłem, sobie odpowiadający styl okienek oraz zmodyfikowałem ikony pulpitu (ich wielkość, odstępy między sobą, wielkość czcionki powiększyłem o 1,5 raza) i po tym czynie spotkałem się z niespodzianką w menu Start. Ikonki po prawej stronie panelu menu, czyli Moje dokumenty, Mój komputer itd. także zwiększyły swoją wielkość oraz wielkość czcionki a przez to napisy nie mieściły się i były ucięte z “…” na końcu. Pomyślałem, że można by było poszerzyć moje menu Start by wszystko się zmieściło. Domyślam się, że należałoby poszperać w rejestrze bądź kombinować z explorer.exe (kiedyś próbowałem za pomocą tego procesu i narzędzia ResHacker zmienić napis przycisku Start, więc czemu by nie zmienić tym szerokości całego menu?). Prosił bym was forumowicze o pomoc w odnalezieniu odpowiedniego klucza w rejestrze, jeżeli to pomorze lub napisali jak szukać odpowiedzi w procesie explorer.exe.

Pozdrawiam :slight_smile:

PS. Zapomniałem dodać screenshot. Oto on:

http://img.org.pl/obrazek/cse21ovgLFe.jpg