Zmiana szkoły

Tak jak w temacie chciałem przeniesc sie po zaliczeniu tego roku w nastepnym roku szkolnym do technikum.Aktualnie chodze do LO noi niewiem czy jest to możliwe. Czy bede musiał zaliczac jakies przedmioty, ktorych niemialem w lo , a sa w technikum?? :?

A jak myślisz podarują ci je na tacy ??

Musisz je zaliczyć i to na ocenę i taką jaką dostaniesz, będziesz miał na świadectwie ukończenia szkoły.

Głupi jesteś?

Jakim prawem ma zaliczać przedmioty z technikum z pierwszej klasy (dajmy na to), jeśli przyszedł w drugiej od samego początku? Jedyne co to będziesz miał zaległości z tych przedmiotów jak były one rozszerzone, bo jak podstawowe to ujdzie.

nfq , Za pierwsze zdanie w swoim poście właśnie zarobiłeś ostrzeżenie. Radzę na przyszłość uważać na słownictwo.

Jeśli chodzi natomiast o meritum to to niestety mylisz się. Czy naprawdę uważasz, że różnice programowe “pójdą w zapomnienie”? Tak dobrze niestety nie ma. Wszystkie przedmioty, których nie było w poprzedniej szkole a są obowiązkowe w nowej szkole muszą zostać zaliczone. Gdyby tak nie było to wiele osób przenosiłoby się do nowych szkół “przeskakując” trudne przedmioty.

Proponuję na przyszłośc abyś sprawdzał swoje informacje zanim tak “zdecydowanym tonem” postanowisz je podać na forum.

tak dokładnie to ja chce się przenieś z LO do technikum na profil technik informatyk czyli taki przemiot jak programowanie… bym musiał zaliczyć?? ehh tak myślałem

no ok a jak sobie wyobrażasz zdać egzamin na technika jak nie będziesz miał opanowanego materiału z pierwszej klasy to jest 25% a żeby w ogóle zdać trzeba mieć 50% z pierwszej części i 30 z drugiej oraz z praktycznego 75%

Znam podobny przypadek : Będziesz musiał zaliczyć wszystkie przedmioty obowiązkowe które nie miałeś w LO na co najmniej ocenę: dopuszczającą.

No comments.

Takim że ma zaległy materiał i musi go uzupełnić, jezeli nie zaliczy zaległości i różnic programowych nie dostanie promocji do klasy następnej.