Zmiana użytkownika

Witam

Chciałbym zmienić nazwę użytkownika

formm0.th.jpg

oraz żeby podczas logowanie nie było’‘ko’’ tylko moje dane jakieś. próbowałem w panelu sterownia konta użytkowników ale to nic nie daje. Jak sie włącza komputer to i tak zostaje stara wartość.Czy da się to jakoś zrobić. A jeśli bym zdecydował się usunąć tego użytkownika istworzyć nowego, ale z tymi samymi ustawieniami czy to jest możliwe?? chodzi mi o to żedostałem laptopa i chcę zmienić dane na moje. A boję się czegoś za bardzo ruszać bo wykorzystuję kompa w pracy i obawiam się że mogę net stracić lub coś tak pokićkać że będzie draka. dlatego wolę fachowca zapytać jakiegoś na forum:)

pozdrawiam

Prawoklik na pasek i zmień styl. A tego drubiego to już nie wiem.

Panel sterowania >> konta użytkowników >> klik na ko >> zmień moją nazwę >> robisz zmiany zatwierdzasz i już

:slight_smile:

Leon$ co do nazwy to sie zgadzam.

Men start zmieniłabym z klasycznego bo jest beznadziejne.

Jeśli logujesz się na koncie użytkownik/admin to nie usuniesz swojego konta ponieważ jesteś właśnie na nim zalogowany. Jeśli masz ograniczone uprawnienia to też nie usuniesz konta.

Jeśli usuniesz konto poprzez zalogowanie sie na koncie admina to stracisz wszystkie dane. Zrób tak jak Leon$ pisał. Na 100% da rade zmienić.

Jeśli bedziesz na przyszłość tworzył nowe konte to proponuje to robić przez “zarządzaj” w Mój Komputer.