Zmiana Visty na XP w laptopie HP Pavilion

ok w takim razie tak za 2 godziny będę instalował xp jak zainstaluje dam znać co i jak. ale pisałem na gadu z Marcin511 i pisał mi że zadne sterowniki mu się nie zainstalowały. a na stronie HP wszystkich chyba nie ma no nie? więc skąd je wezmę jak do czegoś będą brakować?

Na stronie HP wszystkiego nie ma ale na google może będzie :smiley: :D.

Te co są na str. HP(XP) ściągnij, wcześniej dałem Ci link do grafy to też ściągnij, a te od dźwiękowej, co Ci link podałem powinny wejść i też je ściągnij. I powinno być dobrze.

za chwile będę instalował xp, zainstlauje to zobaczymy czego brakuje. zainstaluje tam neta i pościągam najwyżej te sterowniki co podałeś i zobaczymy.

W dniu 27.04.2008 , o godzinie 17:35 został dopisany post przez KYNEK

xp zainstalował się bez problemów ale w mam 13 nieznanych urządzeń w menadżerze.

oto screen:

500e40f3b8d77d2f.jpg

W dniu 27.04.2008 , o godzinie 17:36 został dopisany post przez KYNEK

500e40f3b8d77d2fm.jpg

W dniu 27.04.2008 , o godzinie 17:37 został dopisany post przez KYNEK

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/500 … 77d2f.html

A zainstalowałeś te stery co podałem wyżej??

chcialem zainstalowac te do grafy ale nie chca sie zainstalować bo wyskakuje coś że nie są dla tego sprzętu…,;/

Witam.

Mam to samo, identycznie jak na screnach wyżej. Żaden ze sterowników ze strony HP nie zainstalował sie poprawnie do tej pory??? Szukam i szukam, ale nic z tego. Prośba o pomoc

Jaki laptop ? Ja do dv9715ew znalazłem wszystko i działa. Założyciel tematu do dv9740ew znalazł wszystko i działa. Wystarczy trochę chęci i czasu i się znajdzie.

:edit:

Już wiem jaki. Nie zauważyłem wiadomości prywatnej. Skoro ten sam co mój to wszystkie stery mam na dysku więc nie ma problemu.

No i faktycznie się znalazło, trochę nocy nieprzespanej, ale wszystkie stery znalezione wraz z dokładną instrukcją co, gdzie jak i kiedy instalować. Najśmieszniejsze, ze ani jeden nie pochodził ze strony HP :o

czy mniej wiecej taka samą rocedurę powinienem przeprowadzić przy komputerze toshiba a 305??