Zmiana w regulaminie - zmniejszenie ilości ostrzeżeń

A jeszcze nie którzy działają w myśl…“Do 3 razy sztuka…za 4 jest nauka” :slight_smile:

pozdrawiam, duży +

Co do tego jeszcze sie zastanawiamy. Coś z tym zrobimy cierpliwości.

Według mnie jest to częściowo dobry pomysł. Rozumiem jeżeli jakiś user obraża innych albo w regularnych odstępach czasowych łamie regulamin.

Niestety niektórzy moderatorzy potrafią hurtowo stawiać warny userom. Tak jak np. było w mojej sytuacji kiedyś gdy po odświeżeniu strony zobaczyłem, że mam chyba ze 3 warny (później jednego anulowano). Co ma zrobić user, który nie popełniając dużych przewinień otrzyma te 3 warny. Jestem userem tego forum od roku znam regulamin ale nie uczę się jego na pamięć. Czy przed założeniem tematu lub napisaniem postu muszę każdorazowo półgodziny spędzić na wertowaniu regulaminu, który jest przecież cały czas aktualizowany.

Ogólnie pomysł dobry ale mam nadzieję, że jest to tymczasowe jak napisał Asterisk :

A co Ty chcesz wertować i czytać za każdym razem ??

Jak masz jakieś kłopoty z ocena czegoś, to pytaj moderatora, przed, nie po

Przesadzasz. Jak coś zostaje zmienione, to pojawiają się informacje o tym w dziale o forum. Wystarczy przeczytać, czego zmiany dotyczą. Nie musisz od nowa czytać całego…

Jak to co ?? Otrzymuje bana na trzy miesiące, a jak ma zastrzeżenia, to może skorzystać z maila do moderatora lub administratora. Zresztą, w regulaminie jest to opisane.

BTW. Patrz na daty. Twoja wypowiedź, jest z lekka spóźniona…