Zmiana wielkości ikon na pasku szybkiego uruchamiania

Jak zmienić wielkość ikon na pasku szybkiego uruchamiania VISTA

Wiem, że sie da, bo w kiosku czytałem, ale gazety nie kupiłem :expressionless: :doubt:

Przepiszę Ci w takim razie całość z gazety :slight_smile:

  1. Kliknij prawym klawiszem myszki w pustym obszarze paska zadań i z menu kontekstowego wybierz Paski narzędzi -> Szybkie uruchamianie.

  2. W pustym miejscu paska zadań (nie na którejkolwiek ikonce znajdującej się na pasku) prawym przyciskiem myszki i sprawdź, czy jest zaznaczona pozycja Zablokuj pasek zadań. Jeżeli tak odznacz ją, odblokowując pasek zadań. Następnie ponownie wywołaj pasek zadań. Kliknij prawym przyciskiem myszy w pustym miejscu paska szybkiego uruchamiania i z menu kontekstowego wybierz Widok -> Duże ikony.

dz :wink: a jeszcze tam coś było z tym podglądem okien zrzuconych na pasek. i jak ci sie chce te zeskanuj ten artykuł i mi wyślij na maila tomlisek1@gmail.com

Chodzi Ci o RocketDock ? Czy o rozmieszczanie okien, że jak przesuniesz to sam ustawia na połowę lub całość ?

Pozdro, jak uda mi się dopchać do skanera to zeskanuję !

o to, że jak najedziesz na zrzuconą aplikację na pasku, to ci się wyświetla miniaturka.

Ale tej opcji nie ma w Viście i w PC Formacie tego nie ma do zrobienia, jest tylko RocketDock. A miniaturki są w Viście, jak najedziesz na pasku zadań na uruchomioną aplikację to będziesz mieć miniaturkę !

Miniaturka wyświetla się gdy masz włączone Aero. Do zmiany wielkości owej miniaturki służy program Ave’s Thumbnail Sizer