Zmiana wielkości obrazków

Czy istnieje jakiś program w którym mogę jednocześnie zmniejszyć wielkość obrazków ( jednocześnie wielu naraz )? Bo chcę zrobić sobie avatar [.GIF] i powycinałem klatki, a nie chce mi się zbytynio zmieniać wielkości 60+ obrazkom jeden za drugim. Proszę o pomoc

Adobe PhotoShop w sekcji obrazek

Ja mówie nie o 1 obrazku, tylko o 61 jednocześnie…

Siedze w grafice juz troche czasu i nieslyszalem o taki programie ktory robi to co ty chcesz wiec pewnie niema …

Szkoda, bo to jednak trochę roboty jest…

ale możesz zrobić z takich wielkosci jakie masz a potem zmniejszyc do pożądanej wielkości

masz przykładowo 100 obrazków w wielkości 2000 x 2000 a chcesz zeby ten gif był w rozmiarach 100 x 100 to robisz na początek z tych dużych a potem gotowa prace zmieszasz do tych pożądanych

VSO Image Resizer- może ten program spełni twoje oczekiwania. Można zmieniać 1 sztukę lub kilkadziesiąt na raz, ja często korzystam przy zdjęciach zmieniając rozdzielczość.

http://www.noweprogramy.com/index.php?s … ramy=11811

Ja znam dwa (ale pewnie jest więcej):

1 Irfanview, w menu “plik” masz opcję “przetwarzanie wsadowe” i tam jest możliwość m. innymi zmiany rozmiaru (zmniejszenia) wielu plików naraz.

2 XnView, w menu “narzędzia” jest opcja “konwertuj wiele plików” i tam jest również jest m.in możliwość zmiany (zmniejszenia) rozmiaru wielu plików naraz

Obecnie używam tego drugiego, ponieważ w Irfanview przy zmniejszaniu następuje pogorszenie jakości obrazka.

Dzięki za pomoc, wybrałem VSO Image Resizer i polecam także innym :wink: