Zmiana wyglądu windows xp przez service pack 3

Czy chcieli byście aby Service Pack 3 do Windowsa XP zmieniał wygląd na Vistę? Ja osobiście tak. :]

Jakbym chciał Viste to bym ją zainstalował, Service Pack to poprawki serwisowe (naprawa błędów, dodatkowe aplikacje etc), a nie modyfikowanie wyglądu.

Jeśli chcesz to zrobić zainstaluj odpowiednią łatę.

zmiana wyglądy na viste to żademproblem !

mam xp który wygląda jak vista … zwyczajnie zmieniłem skórke na tą z visty ;]

nie jest to aero bo i mi nie jest potrzebne . nie instalowałem też nic w stylu vtp bo co mam sobie system psuć ? :stuck_out_tongue:

zwyczajanie patch odblokowujący zmiane styli w xp i odpowiedni styl .

Nie zamiast tego wolałbym mieć po wgraniu SP3 zainstalowane WMP11 i IE7, zaoszczędziłoby to trochę pracy przy instalacji systemu.

Jak to zrobiles? :stuck_out_tongue: powiesz mi konkretnie PROSZĘ

oczywiście że bym NIE chciał!

service pack jak sama nazwa wskazuje ma przynosić poprawę błędów, większą stabilność i miejmy nadzieje wydajność

Jak będę chciał wygląd XP to sobie zainstaluję theme’a

w ogóle temat bez sensu :?

A ja osobiście NIE :!: I nie wiem po co ten temat - książka skarg i wniosków do MS :?:

I jeszcze w troszkę w pobocznym wątku jaki się tu wplątał:

Sposobów jest kilka, m.in.

Temat z forum dotyczący problemu :arrow: How to -> zmieniamy xp na vistę

Vista Transformation Pack

WindowBlinds

Ludzie, nigdy nie zmienicie xp tak, żeby bardzo przypominał vistę. Najbardziej boli mnie to, że nie da rady zrobić tych efektów

minimalizowania okien (efekt nadlatujących i odlatujących okien).

Jeśli tak bardzo pragniecie mieć XP z wyglądu tak jak vistę, to zainstalujcie sobie nakładkę Vista Inspirat, a poprawki zostawcie w spokoju. Mi osobiście podoba się standardowy wygląd XP i nie ma sensu go zmieniać.

Nazwij temat konkretnie.

Poszukaj sobie programu o nazwie WindowFX a zobaczysz co to znaczy latające okna.

Service Pack 3 to poprawki bezpieczeństwa i systemu, nie będzie żadnych bajerów… Chcesz bajery to masz Vistę, XP to XP, Vista to Vista…

Poroniony pomysł, service pack ma poprawiać działanie OS a nie wprowadzać wodotryski, które go będa bardziej obciążać.

głupota… xp ma być xp a nie podróbą visty… SP ma przynosić poprawki a nie bajery…

to jest narzędzie to niszczenia xp :wink:

lepszy jest Vista Inspirat 2… łatwiej można go odinstalować a VTP trzeba zrobić formata

A jak myślicie dużo sie zmieni po wgraniu SP3, jeżeli chodzi o stabilność i kiedy w ogóle on wychodzi??

Podobno dzięki SP3 system dostaje kopa i przyspiesza o ok. 10%. Wersja testowa jest już dostępna ale tylko na systemy angielskojęzyczne.

ja poczekam aż wyjdzie pełna wersja i po polsku. Ale z drugiej strony może przyspieszy PC. :smiley:

Ja u siebie nie zauważyłem żadnej poprawy szybkości XP, ale może to kwestia mojego starszego sprzętu.

Zresztą poczekamy na finalną wersję i wtedy ocenimy

Tak, a kiedy wychodzi, bo słyszałem ze pod koniec marca?

miałem kiedyś zainstalową vtp i nie było problemów również z odinstalowaniem. natomiast vista inspirat nie oferuje tak dobrego wyglądu jaki oferuje vtp