Zmiana wyglądu windows xp przez service pack 3

Chciałbym, żeby tak było. A co będzie to się okaże :slight_smile:

Pozdro.

trudno zauważyć jakąś różnicę

Konrado_93 :

SP3 będzie zawierał wszystkie poprawki i łatki, które do tych czas się ukazały. Więc jeśli na bieżąco aktualizowałeś system i będziesz to robił dalej, to praktycznie już masz SP3.

możliwe bo trudno zauważyć zmiany takie jak np. były po instalacji sp2 które dodał m.in. zaporę itp

:slight_smile: Moim zdaniem SP3 wniesie wiele poprawek odnośnie głupich komunikatów, jakie niekiedy zdarzają się ni stąd ni zowąd w XP. Powinna się też podnieść stabilność systemu i jego współpracy z niektórymi sterownikami. SP3 będzie jednak głównie nastawiony na tzw. “ostateczną naprawę” XP, bo ma to być największy zbiór aktualizacji do tego systemu. Potem już będzie ich coraz mniej. Czy komuś się to podoba czy nie, Vista wyprzez dobrego XP i ‘może’ Windows 7 go godnie zastąpi.

Ja osobiście od SP3 oczekuje poprawy stabilności do maxa i troszeczkę szybszej pracy na OS-ie.

(Nie miałoby żadnego sensu, wprowadzenie modyfikacji wyglądu, bo jest to zbędne w Service Packu ;))

Pozdrawiam

Wygląd może być z lekka zmieniony, ale głównie w tym Service packu zdaje mi się będzie postawiony nacisk na poprawę stabilności i funkcjonalności

Szkoda że trzeba jeszcze tak długo czekać.:frowning:

Według nieoficjalnych komunikatów SP3 dla m.in angielskiego XP pod koniec kwietnia, dla polskiej wersji pod koniec maja, więc już niedługo.

Mnie najbardziej ciekawi jaka domyślna wersja IE i WMP będzie dostępna wraz z service packiem.

wraz z sp3 IE i WMP nie będzie chyba aktualizowany do najnowszych wersji a pozatym to z sp2 to i tak większośc osób ma już zainstalowane najnowsze wersje tych programów

możliwością uruchomienia w XP interfejsu Aero i całościową zmianą wyglądu pulpitu,

  • dostępem do DirectX 10 lub do gier uruchamiających się wyłącznie w Viście

To znalalzem w necie i zainstalowalem SP3 i nie mam Aero

głupota i lipa. żadnych znaczących zmian wizualnych nie będzie. zainstalujcie sobie wersję angielską to zobaczycie że tak jest

Fajnie by było żeby SP3 dawał możliwość DirectX 10

by było ale nie będzie :wink:

A może jednak :stuck_out_tongue:

a może jednak nie :stuck_out_tongue:

a duża jest różnica miedzy DirectX 10 a 9??

Gry lepiej wyglądają.

Ale narazie to raczej DX10 jest niepotrzebny.

Tak nie będzie, bo M$ nie miał by zarobku z Visty (no może miałby, ale mniejszy :P)

fakt