Zmiana wyglądu XP na VISTA

(Jakub Poniatowski) #1

Tak jakw temacie, chciałbym zmienić wygląd swojego systemu... Jeśli można to poproszę o podanie linków na różne wyglądy( wygląd chcę zmienić w kompozycjach), kurosry, tapety i dzwięk...

Oraz jaki program zmieni wygląd logowanie się do komputera oraz startowanie( czyli zamist tego Windows XP Professional jakiś inny napisek chciałbym)...

(Kiepas) #2

Zawsze możesz użyć do tego celu Vista Transformation Pack (dostępny w vortalu), chociaż różne są opinie na temat tego typu programów.

(Patrykp5) #3

Ciągle nurtuje mnie to aby nie odpowiedzieć niekulturalnie, ale dam Ci jedną lub nawet dwie rady.

Pierwsza - to co powiedział przedmówca przedemną, różnie są interpretowane takie programy i mogą nawet Ci rozwalić system.

Druga - chcesz taką zmiane, zainstaluj sobie Vistę i tyle :smiley:

Pozdrawiam!

(Green Goo) #4

Zainstaluj sobie Viste, albo program Vista Inspiart Ultimate 2. Osobiście używam tego programu i nie mam żadnych problemów z komputerem, jednak przed instalacją tego radzę utworzyć punkt przywracania systemu.

(Matheosh) #5

Zainstaluj sobie: Universal Vista Inspirat Brico Pack 2.1 na pewno bezpieczniejszy niż Vista Transformation Pack :slight_smile: A jak chcesz zmienić wygląd logowania do systemu oraz inne części systemu to zajrzyj na: themexp.org.

(Jakub Poniatowski) #6

zle m nie zrozumieliscie, ja nie chce zadnych programow ktore zmieniaja wyglad... Pokierowano mnie abym sciagnal PATCH aby moc zmieniac sobie pasek i okienka... Sciagnołem PATCHA ale nie mam zadnych *theme zeby zmienic go w kompozycji...

(Sebos99) #7

Zobacz na tego thema Zune Final

Do tego ikony z visty Vista icons pack

Oraz kursory z Visty Vista cursorsl

(Piotriwa) #8

To proponuję, żeby Cię pokierowano jak to zrobić....

Generalnie każda ingerencja w system bez poważnej wiedzy na temat systemu jest nie możliwa (mam na myśli uzyskanie zamierzonego efektu).

Jeśli chcesz zmienić wygląd i całą resztę, to użyj programów o których mowa wyżej. One służą do fachowej podmiany odpowiednich plików!

Osobiście polecam Universal Vista Inspirat Brico Pack 2.1 . Vista Trasformation Pack jest bardzo nie stabilnym programem i często nie skutecznym w 100%.

[-X

Co do tej rady, to nie widzę powodów żeby to robić. Jedynym atutem Visty jest jej wygląd, cała reszta to temat na oddzielnego posta...

(Jakub Poniatowski) #9

bricopack-vista-inspirat-ultimate-2-crystalxp.net-en-130 a czy ten program bedzie dobry ???

(lazikar) #10

viewtopic.php?f=6&t=195829