Zmiana wyglądu XP na VISTA

Tak jakw temacie, chciałbym zmienić wygląd swojego systemu… Jeśli można to poproszę o podanie linków na różne wyglądy( wygląd chcę zmienić w kompozycjach), kurosry, tapety i dzwięk…

Oraz jaki program zmieni wygląd logowanie się do komputera oraz startowanie( czyli zamist tego Windows XP Professional jakiś inny napisek chciałbym)…

Zawsze możesz użyć do tego celu Vista Transformation Pack (dostępny w vortalu), chociaż różne są opinie na temat tego typu programów.

Ciągle nurtuje mnie to aby nie odpowiedzieć niekulturalnie, ale dam Ci jedną lub nawet dwie rady.

Pierwsza - to co powiedział przedmówca przedemną, różnie są interpretowane takie programy i mogą nawet Ci rozwalić system.

Druga - chcesz taką zmiane, zainstaluj sobie Vistę i tyle :smiley:

Pozdrawiam!

Zainstaluj sobie Viste, albo program Vista Inspiart Ultimate 2. Osobiście używam tego programu i nie mam żadnych problemów z komputerem, jednak przed instalacją tego radzę utworzyć punkt przywracania systemu.

Zainstaluj sobie: Universal Vista Inspirat Brico Pack 2.1 na pewno bezpieczniejszy niż Vista Transformation Pack :slight_smile: A jak chcesz zmienić wygląd logowania do systemu oraz inne części systemu to zajrzyj na: themexp.org.

zle m nie zrozumieliscie, ja nie chce zadnych programow ktore zmieniaja wyglad… Pokierowano mnie abym sciagnal PATCH aby moc zmieniac sobie pasek i okienka… Sciagnołem PATCHA ale nie mam zadnych *theme zeby zmienic go w kompozycji…

Zobacz na tego thema Zune Final

Do tego ikony z visty Vista icons pack

Oraz kursory z Visty Vista cursorsl

To proponuję, żeby Cię pokierowano jak to zrobić…

Generalnie każda ingerencja w system bez poważnej wiedzy na temat systemu jest nie możliwa (mam na myśli uzyskanie zamierzonego efektu).

Jeśli chcesz zmienić wygląd i całą resztę, to użyj programów o których mowa wyżej. One służą do fachowej podmiany odpowiednich plików!

Osobiście polecam Universal Vista Inspirat Brico Pack 2.1 . Vista Trasformation Pack jest bardzo nie stabilnym programem i często nie skutecznym w 100%.

[-X

Co do tej rady, to nie widzę powodów żeby to robić. Jedynym atutem Visty jest jej wygląd, cała reszta to temat na oddzielnego posta…

bricopack-vista-inspirat-ultimate-2-crystalxp.net-en-130 a czy ten program bedzie dobry ???

viewtopic.php?f=6&t=195829