Zmiana z Visty na Windows 7

Witam, mam problem ze zmianą oprogramowania. Otóż mam komputer, który od nowości ma wgraną Vistę i wszystkie płytki są na Vistę. Chciałem ostatnio zmienić na Windowsa 7, ale nie mogłem zainstalować oprogramowania, ponieważ jak wspomniałem wcześniej płytki są tylko na Vistę. Proszę o jak najszybszą odpowiedz :wink:

To może najpierw zadasz pytanie? :slight_smile:

Płytki na vistę- tz sterowniki?? oraz jakieś oprogramowanie dodatkowe?? z visty na 7’emce powinno działać bez żadnych problemów (na 7’emce działa raczej wszystko z xp oraz na bank wszystko z visty tyko… szybciej…:D)

Może i powinno, nie znam sie na tym, ale jakoś nie chce działać Windows 7 na oprogramowaniu z Visty, gry nie działają, filmy sie nie włączają, muzyki posłuchać też nie mogę.

Ale jakim oprogramowaniu Visty? Człowieku - jeszcze nie zadałeś precyzyjnego pytania - nie napisałeś czy chodzi Ci o programy, czy o sterowniki, czy o co? Nikt nawet Ci linków nie podeśle do sterowników do Twojego sprzętu na Win7 bo nie raczyłeś podać jaki masz komputer i jego konfiguracji! Zadaj konkretne i precyzyjne pytanie podając maksimum szczegółów! To co napisałeś podpada pewnie pod połowę punktów regulaminu i taki post mógłby od ręki trafić do śmieci więc go popraw.