Zmiana z Win xp na Win 7

Cześć jestem tu nowym użytkownikiem i być może było już takie ale proszę o wyrozumiałość jestem początkującym.A więc jaki windows 7 wybrać chodzi mi czy home premium czy inny i czy 32bit czy 64bit.

Windowsa chcę zmienić zewzględu na gry bo mam obecnie xp a do nowych gier trzeba directX10 i 11.

Mój sprzęt to:

AMD Anthlon™x2 Dual Core

Processor BE-2300 1,91 GHz 2 Gb Ram

Karta graficzna Nvidia GeForce 8600GT

Płyta główna GA-M61PME-S2 - Gigabyte

Wiem niezły złom ale gry takie jak : GTA IV,Saints Row The Third ,CoD mw 2,3,Battlefield Bad Company 2,Assassins Creed :Revelations ,Fifa 13, NFS HP 2010 ,Far Cry 3(jego wymagania na stronach są baaardzo zawyżone),CoD Black Ops,PES2012 bardzo dobrze się spisywały może czasami w pes2012 i fifie 13 czasami był spadek FPS ale dawało radę i Gta IV gdy zainstalowałem trainera to znikały tekstury ale to przez to że taki mały ram.

Chcę się jeszcze dowiedzieć ile by mogło kosztować dołożenie jeszcze 2gb ramu i ile by ten windows 7 kosztował bo bardzo mi zależy na nim gdyż chciałbym zagrać w Battlefield 3 Saints Row 4 Cod Bo2 i Assassins Creed 3 bardzo bym dziękował za odpowiedź na moje pytanie.

2 GB pamięci RAM DDR2 - 60 zł.

Windows 7 64 bit home premium. Cenę możesz odszukać w sklepie. Ja polecam wersję BOX, ze względu na możliwość późniejszego przeniesienia licencji na inne stanowisko.

Microsoft Windows 7 Home Premium BOX

Windows 7 nic ci nie da, jak karta nie wspiera DX11.

Aha czyli jaką najtańszą kartę mógłbym kupić żeby był directX11 czy może zostawić narazie tą kartę i kupić win 7 hp z tym directX10 i poczekać trochę i za jakieś pół roku kupić bo chodzi mi o gry które napisałem jakby gry nie potrzebowały przynajmiej directX10 to bym został przy Xp-ku ale te wymagania aby tylko hajs marnować no ale jak chcesz grać to płać :wink: