Zmiana źródła docelowego dla programu[Win-7]

Witam!

Zaposiadłem ostatnio nowy dysk. Zrobiłem reinstalacje i zainstalowałem wersję Windowsa 7. Mam dwie nowe partycje, a w starych zmieniłem nazwy. Chciałbym odpalić stare programy z mojego byłego dysku “D”, które teraz są na innym dysku, tak jak i jego źródło docelowe plików, które miałem na “C”, a teraz są na innej partycji.

Chciałbym je dalej móc odpalać, tylko nie mogą znaleźć źródła swoich plików na innym dysku. Tak więc chciałbym wiedzieć, jak zmienić docelowy dysk dla źródła plików oraz móc je ciągle odpalać bez konieczności zainstalowania go jeszcze raz.

Za pomoc dziękuję!

Serdecznie pozdrawiam!

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem problem, bo dla mnie “źródło docelowe” to jak “cofać się do przodu”. Jak celem może być źródło?

Większość instalowanych programów, zapisuje pewne informacje w rejestrze. Czasami jest to tylko info dla instalatora, a czasami dane bez bez których nie można programu uruchomić. Ciężko jest to naprawić bez reinstalacji.

Właśnie oto mi chodziło, tak więc szykuje się już do formatowania plików. Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam :wink: .