Zmiana ZXDSL 852 na livebox

opłaca się to w ogóle mam wziasc z telewizją

interesuje Cię zmiana modemu na Liveboxa czy wzięcie dodatkowo Usługi TV?

konkretnie to i to i to

i w związku z tym pytania:

jaka jest jakość obrazu w TV

czy internet zrywa połączenie

czy router jest stabilny nie ma resetów

Po doświadczeniach związanych z ZXDSL 852 może tak będzie lepiej no comments

a jakiego dostawcę proponujecie

Dodane niedziela, 29 marca 2009, 09:21

ale jakość odbierania TV przez osobny talerz też jest marna

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/tel … ?_s=677419

interesuje mnie internet 1 Mbps

Kolego odpowiadając na Twoje wcześniejsze pytania to już nie byłbym tak pesymistycznie nastawiony jak kolega wyżej. Wszystko zależy od egzemplarza Liveboxa, który Ci się trafi. Musiałbyś mieć pecha żeby trafić na starą serię sprzed przynajmniej roku to wtedy faktycznie jakość korzystania z LB była nie zawsze zadowalająca, ale nowe modemy, które teraz są wydawane to już zupełnie inna historia. Nie ma restartów, nie ma zawieszeń i zasięg znacznie poprawiony. Nie wiem co za bzdurna informacja, że jakość TV jest marna? Poszukaj na forach, które zajmują się konkretnie platformami TV i poczytaj, że nie jest tak źle. Oczywiście w pierwszej kolejności bierz TV przez linię telefoniczną a dopiero jak nie będzie możliwości to bierz antenę

Przez linię telefoniczną będzie mały problem bo pokój w którym jest telewizor jest daleko od gniazda a poza tym jakość przez linie jest naprawde marna w komputerze wiec mysle ze na tv bedzie to samo

Dodane czwartek, 2 kwietnia 2009, 13:48

odświeżam temat

jaka jest jakość telewizji przez antenę satelitarną

Dodane piątek, 3 kwietnia 2009, 13:34

a tak na marginesie proszę o przesłanie na fotosik i podanie linka ze zdjęciem najnowszej wersji liveboxa dostępnej w polsce