Zmiany na głównej

Pozmniejszałem, a powiększenie dałem 133%


U mnie pasek narzędzi zeskalował się i okno portalu też. Na mobilnej też.
Na forum przy 133% jest dolny pasek przewijania:

Mnie tylko chodzi o stronę logowania - problem @anon50876043 , nie próbuję pomóc @anon83895580, bo to potem trzeba na bieżąco aktualizować styl jakbym dorobił RWD.

Też wykonałem logowanie

Zmniejsz wysokość okna o połowę i spróbuj dość do przycisku “Logowanie” lub “problem z logowaniem”.
Jakby wciąż wszystko było dobrze widoczne - to na tyle by już nie było widać przycisków logowania przez Facebook i Google.

Taki problem ma na telefonie @anon50876043 że nie widzi nic od nagłówka “lub zaloguj się przez” czy nawet mniej w poziomym widoku.

Niby można logować się wirtualnym enterem klawiatury ekranowej telefonu ale może widać woli klikać w zielone “Logowanie”.

Robiłem małe okno przeglądarki, jako prostokąt - na basilisku 55. Skaluje tak, że nie ma problemu.

Na palemoonie 28 też mobilna wersja skaluje OKi.


Treść też skaluje OK.

Ale to nie smartfon.

No nie smartfon; musiałbyś od jakiegoś znajomego pożyczyć stary smartfon z androidem 4.4.4, albo przynajmniej z około 4 calowym wyświetlaczem, by chyba zobaczyć co to się dzieje z stroną logowania - tylko o stronę logowania chodzi mi.

A miałby kto grata gratis dla starego?

Hej,

Poprawiliśmy ekran logowania :wink:

1 polubienie

5 minut szukałem jak jest robione tło pod przyciskiem odzyskiwania hasła i ustaliłem tylko, tyle że to jakaś magia z tłem z elementu body.

Dlatego błędy na stronie naprawia redakcja a nie osoby postronne.

2 polubienia

A już wiem <body> nadano wysokość tak by była większa od widocznej na ekranie.