Zmiany wygladu xp

jak mozna zmienic obraz ten ktory pojawia sie gdy startuje system(ten z przewijajacym sie paskiem)na wlasny np jakies zdjecie i jak zamienicndzwiek uruchamiajacego sie systemu na jakis wlasny,ktore z kluczy rejestru sa za to odpowiedzialne?

może tutaj znajdziesz coś ciekawego

nie o takie rzeczy mi chodzi tylko jak swoj obraz wrzucic,tak jak pisalem

musiałbyś “edytować”, czyli grzebać w pliku ntoskrnl.exe, a to sam

rdzeń systemu, więc to dla początkujących raczej niewskazane;

prostszy sposób - ściągnąć jakiś program, który zrobi to za ciebie - najpopularniejsze to boot skin i xp logon - w obu możesz nawet zrobić swój własny ekran startowy, ale w xp logon jest to dosyć skomplikowane,

a w boot skin dostępne chyba dopiero w wersji płatnej(dawno nie używałem)

a gdzie znajduje sie plik ntoskrnl.exe,a co z dzwiekami

co do dźwięków:

start - ustawienia - panel sterowania - dźwięki i urządzenia audio

tam wybierz zakładke dźwięki, znajdź ‘uruchomienie systemu windows’ i pod spodem przycisk ‘przeglądaj’ - wybierz miejsce gdzie zapisałeś dźwięk który chcesz ustawić i zatwierdź :] to tyle…

:arrow: http://windows.online.pl/windowsxp/

Ja zmieniłęm Bootscreena (ten ekran wczytywania) za pomocą Tune UP (pobierz trial zmien bootscreena i mozesz usunąć ;).

BootScreeny można pobrać z deviantart.com Z tym zdjęciem to lipa bo boot screen jest wyświetlany chyba tylko w 256 kolorach, jak to wygląda widać na domyślnym bootscreenie. Pixeloza ^^

A dzwięki banalnie:

Panel Sterowania->Dźwięki i urządzenia audio->zakładka dźwięki->wybierasz “Uruchomienie systemu windows” i wybierasz plik jaki chcesz i już.