Zmieniająca się strona startowa na qooqlle + log


(Olcia176) #1

:frowning: Witam proszę o pomoc bo nie mogę sobie poradzić z paskudztwem które przypałętało się do mojego kompa.Za każdym razem gdy uruchamiam komputer w przeglądarce samoczynnie zmienia mi się strona startowa z onetu na qooqlle.Nie pomogły żadne anti-malware i już nie wiem co robić.Dodaje log z OTL-mam nadzieje że dobrze zrobiony bo jestem prawie zielona.Proszę pomóżcie [-o<

http://wklejto.pl/86614


(Jolka112) #2

Z jakiej przeglądarki korzystasz? Wejdź w narzędzia>opcje>ogólne>uruchamianie powinno być po uruchomieniu wyświetl stronę startową, oraz nazwa strony startowej.Może masz przestawione na otwieranie ostatniej sesji, lub zmieniona stronę startową.


(Olcia176) #3

Gdyby to było takie proste to bym ludziom głowy nie zawracała.Za każdym razem jak włączam komputer na wybraną przeze mnie wcześniej stronę startową wskakuje qooqlle.A mam firefoxa.Ustawiam w narzędziach moją stronę startową a wyskakuje qooqlle.


(Acorus) #4

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij w Wykonaj Skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcieNastępnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.


(Olcia176) #5

O rany nie wiem czy już mogę się cieszyć i strasznie dziękować ale po restarcie to paskudne qooqlle nie wyskoczyło :smiley:

podaje raport i log.

http://wklejto.pl/86663 -raport po restarcie

http://wklejto.pl/86664 -log OTL


(Acorus) #6

W porządku.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Możesz jeszcze przeskanować programem Malwarebytes Anti-Malware.


(Olcia176) #7

:lol: Dzięki serdeczne.Mam tylko nadzieje że znów tego nie złapie.Jeszcze raz wielkie dzięki :smiley: