Zmieniająca się strona startowa na qooqlle + log

:frowning: Witam proszę o pomoc bo nie mogę sobie poradzić z paskudztwem które przypałętało się do mojego kompa.Za każdym razem gdy uruchamiam komputer w przeglądarce samoczynnie zmienia mi się strona startowa z onetu na qooqlle.Nie pomogły żadne anti-malware i już nie wiem co robić.Dodaje log z OTL-mam nadzieje że dobrze zrobiony bo jestem prawie zielona.Proszę pomóżcie ![-o<

http://wklejto.pl/86614

Z jakiej przeglądarki korzystasz? Wejdź w narzędzia>opcje>ogólne>uruchamianie powinno być po uruchomieniu wyświetl stronę startową, oraz nazwa strony startowej.Może masz przestawione na otwieranie ostatniej sesji, lub zmieniona stronę startową.

Gdyby to było takie proste to bym ludziom głowy nie zawracała.Za każdym razem jak włączam komputer na wybraną przeze mnie wcześniej stronę startową wskakuje qooqlle.A mam firefoxa.Ustawiam w narzędziach moją stronę startową a wyskakuje qooqlle.

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij w Wykonaj Skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcieNastępnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

O rany nie wiem czy już mogę się cieszyć i strasznie dziękować ale po restarcie to paskudne qooqlle nie wyskoczyło :smiley:

podaje raport i log.

http://wklejto.pl/86663 -raport po restarcie

http://wklejto.pl/86664 -log OTL

W porządku.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Możesz jeszcze przeskanować programem Malwarebytes Anti-Malware.

:lol: Dzięki serdeczne.Mam tylko nadzieje że znów tego nie złapie.Jeszcze raz wielkie dzięki :smiley: