Zmieniam Vistę Home Basic na 7 oceńcie

A więc wszystko wygląda tak :

Jeszcze nie jest dopracowane ale jak myślicie opłaca się przy tym grzebać ?

ale o co chodzi ?

Pewnie chodzi o zmianę wyglądu z Windows Vista Home Basic na Windows 7 z włączonym Aero. Wg mnie niema sensu bawić się w tego typu modyfikacje, ani transformation packi, gdyż to tylko negatywnie wpływa na działanie i stabilność systemu. Jeśli zależy ci na interface Aero Glass to w Home Basic można go włączyć przez odpowiednie modyfikacje systemu. Jeśli zaś zależy ci na funkcjach systemu Windows 7 to proponuję zakupić system w wersji Upgrade do wersji np. Home Premium lub zakupić system w wersji OEM co wyjdzie najtaniej. Jeśli masz dużo gotówki i możesz zdecydować się na czystą instalację to polecam kupić system w wersji BOX ponieważ jest tańsza od wersji Upgrade. Ponadto system instalowany na czysto od nowa jest stabilniejszy i szybszy niż Upgrade.

Ja nie radzę ci takich rzeczy robić psują system…dzięki temu wolniej działa itp.

lepiej kup windows 7 :smiley:

Nic tu nie ma prawa się zepsuć - to tylko alternatywny styl ze zmodyfikowanymi hexami, które domyślnie blokują przeźroczystość. Ode mnie - popraw wartość MinWidth w rejestrze - ikony programów są niesymetryczne, zmień czcionkę ikon - wygląda tragicznie i wywal pomoc i obsługę ze startu - zwęży się i będzie lepiej wyglądać.

Trzymajcie mnie. :hahaha:

Niestety ale, taka jest prawda, widać nie czytałeś cen Windows 7