Zmieniony regulamin neostrady - o co chodzi?

Witam.

Mam neostrade 256kb/s , ostatnio przyszło jakieś pismo ale nie zdążyłem go zobaczyć - poleciało do kosza (bez rachunku oczywiście =P ). Rodzice wspominali coś że tam był nowy regulamin i cennik. Czy będe zmuszony do uiszczania większych opłat? Co się zmieniło w tym regulaminie ? I czy zmienjszą/zwiększą jakąś z opcji/prędkości ? No bo mam oferte internetu 2mb/s , upload 4xx kb/s za 60 zł ale wew. IP i radiówke , tak więc nie wiem czy nei mam wymówić tej neostrady (bo Mama mi powiedziała że jeżeli teraz wymówimy nie będziemy płacili odszkodowania). Co się opłaca lepiej?

Jeśli chodzi o to samo pismo co ja dostałam,to była tam napewno informacja,że mozesz wypowiedzić TP umowę na korzystanie z telefonu,tzn nie będzie trzeba mieć lini telefonicznej żeby mieć neostradę.

podziękuj rodzicom że …

:?

i dobrze ci mówiła :stuck_out_tongue:

jeśli masz jakąś konkretną alternatywe to z niej skorzystaj :stuck_out_tongue:

nie warto siedzieć na neo 256 :stuck_out_tongue:

hm … prędkość ciekawa jak najbardziej :stuck_out_tongue:

ale radiówka i IP … ale i tak lepsze to niż neo :stuck_out_tongue:

zobacz czy jakaś sieć kablowa w twojej okolicy niema ciekawszej oferty :stuck_out_tongue:

wymówić obecną neostrade, i podpisać nową umowe 1MB za 28zł…

ta na 3 lata ? :shock:

facet niegadaj głupot

pozatym ta cena jest tylko 6 miesięcy a potem wzrasta 56 zł

nie opłaca się …

internet wciąż tanieje

Dziecko Neostrady ](*,)

author_vision tak na 3 lata, wolisz płacic 56zł za 512? przez ten czas cennik sie zmieni, wiec wypowiedzenie umowy będzie znowy mozliwe… Zreszta wypowiedzenie umowy jest dla Ciebie aż takie trudne?

skowrona Ty chyba nie wiesz co to jest DN

Na szczęście nim nie jestem

AZPR Ale jaka masz jakość usług?? Niech lepiej poszuka gdzie indziej bo TP chyba nic nie ma zamiaru zmienić

AZPR

brak mi słów nienadążam za twoim rozumowaniem

wole zerwać umowe z neo i podpisać z innym dostawcą na rok

skąd taka pewność ? a jak się nie zmieni ? to co siedzieć 3 lata przy neo ?

oferta była by korztystna gdyby 3 lata sie płaciło po te 28 zł …

A dane TPSA będzie przesyłać po sznurku

skowrona neostrada jest bardzo dobra. a jak wierzysz w te bajeczki o zrywaniu połączeń itp. to już Twoja sprawa…

author_vision widocznie to co dla Ciebie jest sufitem dlamnie jest podłogą :wink: a niewpadłeś na to iż mozna obejść bezpoleśnie zerwanie umowy nieponoszac kosztów?

Idż do Neo i zapytaj! U mnie to nie obowiązuje.Jest to tak(wydaje mi się u mnie tak jest) ,że jeżeli masz na 24 miesiące i został ci rok to chyba normalnie.I można się wycofać ze stacjonarnego,ale to nie obniża kosztów.Jest to tak ja mam 512kb i 60 za neo i 30za utrzymanie.Można zrezygnować z stacjonarnego , lecz to żadnych kosztów nie obniża.

Mi tak mówili.

Zobacz też na

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/59039000 … 767875.pdf

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/59039098 … 767885.pdf

A moge wymówić samą neostrade bez telefonu ? Bo wydaje mi się że ta radiówka (fakt radiówka , ale kuzyn ją ma ok. 1km od serwera i mu leci po 400 kb/s ściąganie i nie ma zakłuceń , ja też mam z 1km ale ja mam przez miasto tak więc może być gorzej…) jest atrakcyjniejsza niż neo 256 za które płace dość dużo…

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 14:00

A moge wymówić samą neostrade bez telefonu ? Bo wydaje mi się że ta radiówka (fakt radiówka , ale kuzyn ją ma ok. 1km od serwera i mu leci po 400 kb/s ściąganie i nie ma zakłuceń , ja też mam z 1km ale ja mam przez miasto tak więc może być gorzej…) jest atrakcyjniejsza niż neo 256 za które płace dość dużo… !

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 14:00

A moge wymówić samą neostrade bez telefonu ? Bo wydaje mi się że ta radiówka (fakt radiówka , ale kuzyn ją ma ok. 1km od serwera i mu leci po 400 kb/s ściąganie i nie ma zakłuceń , ja też mam z 1km ale ja mam przez miasto tak więc może być gorzej…) jest atrakcyjniejsza niż neo 256 za które płace dość dużo!!

Na tej kartce co przyszła z nowym regulaminem pisze, że można zerwać umowę na neostradę(od 15 stycznia do 14 lutego). Dobry internet ma też netia i dialog, bo bez limitów.

Możesz ale koszty i tak się nie zniżą.Idz do TePSy i oni ci tam wytłumaczą!

Czytajcie uwaznie że można zrezygnować wypoweidziec telefon ale trza płacić 36 zl miesięcznie za utrzymanie kabelków w ścianie tp plus abonamęt neo powiecie że weżmiecie pakiet socjalny to będzie taniej niż 36 zł ale na pakiecie socjalnym niema mowy o neo i tu jest tylko zmiana regulminu ale trza dalej poczytać regulamin w wypadku nie akceptowania regulaminu można rozwiązać umowe o neo i tp nie może mieć roszczeń .ALE musimy zwrócić im wszystkie ulgi jakie odnich otrzymaliśmy przy podpisywaniu na czas określony tz promocje to jest w starej jak i nowej umowie i tak w tabelce nr3 opcja 128 kosztuje 118,34 zł z tabeli nr 4 wynika że jak zawierasz umowe na czas określony dostajemy 46,30 zł ulgi i one rosną wraz z opcjami teraz mnozymy przez ilość miesiecy te ulgi i zwracamy tp są to ulgi za wykozystany czas z neo.

np. * ulgi

128 * 46,36 zl

256 * 47,58 zł

512 * 71,98 zl 2l

1024 * 90,06zl 2l