Zmienne IP


(Korn Ik5) #1

Co mogę zrobić żeby mieć zmienne IP, albo je jakoś zamaskować. Jestem w sieci LAN i chodzi mi żeby było zmienne zewnętrzne IP.

POZDRO :twisted:


(Duch) #2

zwróć się z tym do swojego administratora :slight_smile:


(Korn Ik5) #3

A nie da rady żebym sam to zrobił?? Bo u mnie jest taki administartor, że ja wiem więcej od niego. Najbardziej ostatnio mnie zdziwiło, skanowałem siebie i ludzi w sieci nmapem i ci co mają Nortona to zaraz do mnie dzwonili żebym ich nie skanował, a admin zmienił na Kasperskiego i nic. Unich nic nie znalazłem, wsio pozamykane, a u niego na 65535 portów miał otawrte 4 porty. To tak na marginesie. :stuck_out_tongue:


(123448) #4

zmienne ip możesz uzyskać przez kilka programów np. HydeIp http://www.v7soft.net/ , Steganos Internet Anonym http://www.steganos.pl

ukryć ip w sieci lan można w ten sposób:

w ukryciu komputera należy wydać komende start - uruchom - cmd i w wierszu polecenia trzeba wpisać net config server /hidden:yes. jeżeli będziesz chciał zmienić zdanie wpisz zamiast Yes No i wszystko będzie wporządku. pamiętaj że nawet jak użyjesz tą metode to jeśli osoba szukające twoja maszyne znajdzie nazwe twej maszyny to będzie ona równie widoczna jak przed użyciem tej metody.


(pysiu) #5

z tego co widze to i tak masz dynamiczne ip zewnetrze no to w czym problem :wink:


(Korn Ik5) #6

Jak to widzisz?????? Skąd, czym, jak ?????? :shock: