Zmierzch Bogów - Where is Guru

Zainstalowałem sobie Zmierzch Bogów + najnowszy patch (1.08) i przy końcu ładowania nowej gry pojawił mi się ten błąd.

Przeinstalowałem grę, bez patcha, również ten błąd mi się pojawił.

Jaka może być przyczyna, zwykły Gothic 3 mi działał, czy to jest jeszcze bardziej zbugowane ? ?

Mój komp nie jest najlepszy : AMD Athlon 64 4000+ (2.4), 1,75 GB RAM, Radeon 9600 (256).

Wirtualną pamięć mam ustawioną na 5000, system (XP) zoptymalizowany, więc nie wiem o co chodzi.

Tak. W podstawce część błędów została naprawiona, ale niestety partacze robiący dodatek nie uwzględnili tych poprawek.

I naprawdę nie można tego nijak naprawić ?

Gothica 3 robiło Piranha Bytes, albo pod presją producenta - JoWooD - nie ukończyli dzieła i w pośpiechu wydali grę o źle zoptymalizowanym silniku z tysiącem bugów. Community Patch 1.72 Int (którego twórcami jest społeczność fanowska z forum o Gothicu) poprawia niezliczoną ilość błędów i wprowadza pewne poprawki w optymalizacji. Ale i tak gra na komputerze z 2009 potrafi tragicznie lagować (nie wspomnę o teleportacji za pomocą kamieni). No a produkcję dodatku - Zmierzchu Bogów, JoWood zleciło hindusom. Wyszła z tego jedna, wielka kupa.

Tu znajdziesz rozwiązanie swojego problemu: http://www.google.pl/search?hl=pl&sourc … =&aq=f&oq=

Właśnie na googlach szukałem dużo i nic nie pomogło…