Zmieści się chłodzenie? Antec P182 , Noctua NH-U12P

Witam

Kupiłem obudowę Antec P182 http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=39448 która ma w sumie 21cm szerokości ale w środku od ścianki do ścianki zmierzyłem 18cm (za ścianką na której jest płyta główna jest komora ok 1-1,5 cm przez którą przeprowadza się kable żeby w środku praktycznie ich nie było - takie w sumie fajne rozwiązanie).

Do tego kupiłem Chłodzenie Noctua NH-U12P, któe ma prawie 16cm (wg danych 158mm) - i teraz pytanie czy zmieści mi się chłodzenie na procu?

Płyty głównej jeszcze nie mam (zamówiłem Foxconna p35a-s i proc E8400). Wystarczy te 2,2 cm około na płyte główną i proca…?

Wejdzie spokojnie

U znajomego montowałem tr 120 ultra (160mm) w obudowie o szerokości 200mm

no to luzik, dzięki za uspokojenie:] to czekam na MoBo, zasiłke i RAM i składam PCta;]

miałem właśnie kupić TR120 Ultra Extreme ale w ostatniej chwili zmieniłem na Noctua NH-U12P i myśle że to nie był zły wybór - się okaże jak złoże całość…

a jeszcze mam takie pytanie: ta obudowa może pomieścić 6 dyskó w tym że 2 normalnie w pozycji poziomej a jak chce więcej to osobna szufladka jest na 4 dyski i w niej dyski montuje się pionowo pod kątem 90 stopni - czy taki montaż dysków skraca ich żywotność?