Zmniejszanie objętości i jakości mp3


(Ercik3) #1

poszukuje programu do zmniejszania objetości i jakości mp3 poniewaz w telefonie mam tylko 40 mb pamieci na wszystkie rzeczy (tapety itp) wiec mp3 wejdzie niewiele. Chodzi o to zeby z pliku mp3 nagranego w 128 kbps zrobić plik mp3 nagrany w np. 80 kbps, albo wogole jakis program ktory zmniejszy objetość pliku mp3. Z gory dziekuje za odpowiedz. A i jesli ktos posiada dzialajaca instalke do Mp3 Workshop to z tez dzieki :slight_smile: Pomóżcie! !!


(Zbych ) #2

Z darmowych to chyba najbardziej popularny http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=112&id=295


(Ercik3) #3

ale ja juz probowalem CDex ale nie moglem tam znalesc zadnej opcji zeby z mp3 zrobic mp3 tylko gorszej jaakosci. Fakt ze nie bardzo wiem jak sie go obsluguje :confused:


(Zbych ) #4

no to musisz poczekać na kogoś kto używa cdex , mogę tymczasowo zobrazować to na innym programie ale w cdex bedzie podobnie , wchodzisz do konfigóracjii enkodera mp3 i zmieniasz bitrate na jakie Ci pasuje

beztytuu7th.th.jpg

ten program co ja używam jest płatny a wersja demo zrzuca i przerabia tylko wybrane losowo niektóre pliki z całej listy.


(Fs Hawk) #5

Dobrym programem jest również dBpowerAMP Music Converter prosty w obsłudze i przyzwoita jakość mp3 po konwersji jest :slight_smile:


(Mayster X) #6

:arrow: http://www.gsmcenter.pl/pg.php?tid=307