Zmniejszenie jakości filmu


(Filip170) #1

Jakim programem i jak zmniejszyć jakość filmu tak aby zmieścił się on na płyte ( Teraz ma 990 Mb ) ?? Jeśli można prosze mnie poinstruować krok po kroku albo wytłumaczyć mniej więcej :wink: :wink: Z góry dzieki


(inż. Piniol) #2

http://divx.pl/articles.php?id=13

http://divx.pl/articles.php?id=53


(Kuz5) #3

Szkoda filmu, a nie lepiej podzielić go na dwie cześci


(Mateusz Roza) #4

Programem VirtualDub


(Filip170) #5

Tam jest 1200 fps(czy czegoś takiego :stuck_out_tongue: ) i dziwęk bardzo dobry, to trwa 1,10,00 s więc moim zdaniem chyba lepiej to jakoś zmniejszyć tylko nie wiem jak :frowning: próbuje tym sposobem od PINIOLA ale nigdzie nie ma przogramu DVD2AVI a bez tego nie zrobie tego wszystkiego :frowning:


(Polko P L) #6

powycinaj napisy końcowe, początkowe co się da :smiley: możesz jeszcze spakować


(Filip170) #7

Tylko że to jest koncert Linkin Parka :smiley: i nie ma napisów wcale :stuck_out_tongue: Tylko jeden początkowy ale za 2 s wchodzi piosenka :confused: teraz próuje to kopresować jakoś Xvidem czy czymś ( sam nie wiem jak to zrobiłem) narazie mam 10% i pisze że pilk będzie miał 490 Mb , to by mi pasowało, tylko jeszcze zależy jak bęzie z obraze i najważniejsze - z dzwiękiem !!


(inż. Piniol) #8

http://www.afterdawn.com/software/video ... vd2avi.cfm :stuck_out_tongue:


(Maciek25 1977) #9

Ja polecam rewelacyjny program Easy Real Media Producer dostępny TUTAJ

Nie tylko zmniejsza rozmiar filmu niemal o połowę, ale nieznacznie też redukuje jakość, także będziesz mógł się cieszyć małym rozmiarem pliku i jego dobrą jakością. Instrukcja krok po kroku podana jest na wyżej wspomnianej stronce.


(Filip170) #10

Już zrobiłem :smiley: Samum Dubem bez tych wszystich DVD2AVI i innych tylko samym Dubem i ładnie z 990 Mb spadło na 480 :smiley: hehe obraz troche stracił ale i tak lepiej sie oglada bo zmieniłem rozmiar okienka 4:3 i ładnie sie dopasowuje :smiley: a dziwięk może troche osłabł ale jest prawie identyczny :smiley: Dzieki za porady

Topic ----> Kosz lub zamknąć :wink: