Zmniejszenie MHz w procku

fortron 350W by styknął do Twojego kompa, chyba, że chcesz coś droższego :slight_smile:

Jak masz zamiar kupic coś za 12zł to raczej nic lepszego od tego co masz obecnie nie posiądziesz.

Jeśli masz ATX to polecam to http://www.allegro.pl/item424263805_zas … pci_e.html chodź ma końcówki SATA i PCI-E których i tak nie wykorzystasz ale ten chyba najlepszy a jeśli masz AT to trudno bezie znaleźć jakiś dobry.

A pasta to mozę ta: http://www.allegro.pl/item426435433_arc … ab_fv.html

Tutaj pisze że ATX i pewnie dlatego mam tego " króla czarnej listy" bo był z obudową za całe 121zł brutto pastę kupię na pewno bo i na tym sie przyda tylko nie wiem czy warto w niego inwestować a jeśli bym kupił FORTRON 300W to jest w ogóle jakaś pewność że będzie po kłopocie bo jak bym musiał jeszcze kupić procesor a co za tym idzie płytę główna i zaraz kartę graficzną to sie raczej nie opłaca z 2 strony stać mu w kacie też nie dam bo za darmo go nie dostałem. Może jakoś dałoby się go podreperować żeby możliwie jak najdłużej pociągną

Przeczytałem tylko kilka odpowiedzi po moim poście, a że i tak były bezsensu to zaprzestałem po przeczytaniu “Codegen” - zmień zasilacz na Fortrona 350W - zapłacisz góra 50zł z przesyłką i wszystko będzie działać jak trzeba. Daruj sobie zmianę pasty, bo temperatura jest w porządku.

A spróbuj pożyczyć od kogoś zasilacz i sprawdzić, czy to samo występuje, co?

Tak już żeby mieć 100%-ową pewność on na pewno będzie dobrze działał z tą obudową

CODEGEN 6013L ATXG4

Bo jeśli tak to przeboleje te 50zl i kupie od razu tylko wolał bym uniknąć niespodzianki dlatego zadaje to może i głupie pytanie

Co ma obudowa do zasilacza…

Jak obudowa ATX to zwykły zasilacz w tym standardzie wejdzie.

No może i niema nic nie wiem bo dopiero zaczynam edukacje w tym kierunku (jeżeli to co uczą w technikum można tak nazwać) Ale musiałem zadać to pytanie żeby być pewnym.

A i są 3 do wyboru który tu wybrać żeby było dobrze ?

http://www.allegro.pl/search.php?from_f … interval=7

Ten pierwszy wygląda na porządne badziewie :slight_smile: .

PS. Pożycz od kogoś zasilacz, tak dla pewności, że to on nawala.

Witam małe odświeżenie tematu zamieniłem zasilacz wszystko wydaje sie prawie ok ale czasami przed w wiekszosci po oknie ladowania systemu Windows XP pojawia się albo czarny ekran i tak bez zmian albo ponowny rozruch jak dam “Uruchom komputer normalnie” i tak pare takich ponownych rozruchów ok. 2-3 jak dam "Ostatnia znana dobra konfiguracja systmu… (jakos tak to leciało) to dopiero wtedy odpali. Myślałem że to wina jakiegos dodatkowego sterownika WMA którejgo zainstalowałem razem ze sterownikami do karty graficznej więc go usunołem dalej to samo. Zrobiłem przywracanie systemu raz było dobrze potem odnowa. Jakieś rady jaka może być przyczyna (ja podejżewam procesor) próbowałem w mnożniku zmniejszyć MHz w procku ale si enie dało. No i jest problem. Dziękkuję za wszelką pomoc

Sprawdź pamięci - przeskanuj je memtestem. Nie chce mi się przeglądać całego tematu więc wole zapytać - próbowałeś formata?

Na jaki zasilacz zmieniłeś?

Formata robiłem kilka razy zasilacz był codegen (na 2 stronie podawałem)