Zmniejszona wydajność Radeon 4850

Witam. Mam problem, mianowicie kupiłem używanego Radeona 4850 ponieważ w testach widziałem, że jak prawie 2x lepszy od mojej obecnej karty 9600GT.

Dostałem paczkę, podłączam kartę i okazuje się, że wydajność w grach jest ciutke gorsza + wszystko wolniej się wczytuje. Może być to spowodowane wadliwością karty?Może zainstalowałem złe sterowniki(wziąłem te strony producenta)? Proszę o pomoc

Jaki masz zasilacz? Procesor? System i sterowniki? Najnowsze nie zawsze są najlepsze.

zasilacz 500W modecom feel2, procesor amd athlon II x2 250 (być może to on ogranicza kartę), system windows 7 64bit, sterowniki najnowsze

dodam, że zauważyłem, że kiedy ogladam filmy na youtubie pojawiają się dziwne artefkty ; w 360p w ogóle nic nie widać, w HD kolorowe cienkie paski

Ostatnie sterowniki które wspierają serię HD4800 to 12.6 i 12.6 Beta.

Zasilacz kupa, jak widzisz masz zapewne jakiś problem sprzętowy, bo mam praktycznie ten sam proc i jest w porządku. Spróbuj starsze sterowniki.

zainstaluje te, zobaczymy jak będzie chodzić http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonaiw_vista64.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.36;2.4.1.3.37;2.4.1.3.39;2.4.1.3.38;2.4.1.3.40〈=us&rev=&ostype=Windows%207%20-%2064-Bit%20Edition#1

graber , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Zainstalowałem te sterowniki i widzę poprawę w wydajności, lecz ładowanie wszelakich rzeczy nadal jest dłuższe, no trudno. Dzięki za pomoc