Zmodowanie sound blaster live 5.1 (SB0100)

Witam chciałbym zmodować ową kartę którą posiadam lecz niestety linki są stare i nie działają,ma ktoś te pliki i mógłby wstawić na jakiś server czy coś?,po za tym byłbym wdzięczny gdyby była możliwość co i jak…co prawda trochę poczytałem lecz nadal ciężka sprawa,ostatni temat który przeczytałem i z którego chciałbym pliki to ten http://komputery.katalogi.pl/PSEUDO_PORADNIK_SBLIVE_OEM_problemy-t17641.html# Z góry dziękuje serdecznie za pomoc

Witam,

O ile pamiętam, to SbLive! miało w cholerę PCB… czyli tych płytek drukowanych (dla mniej zorientowanych).

Sam posiadam SB Live! 5.1 Gold i wiem, że są “cyrki” ze sterownikami. Mam SB 0220 kupioną bodajże w 2002 roku.

Dziwne ale czasami pokazywało mi inne “wersje” tej karty po formatach - została mi w kompie ze względu na rewelacyjną jakość odsłuchu muzyki.

Może się mylę, od wersji 0100 różni się chyba tylko wyjściem cyfrowym.

Mam kilka wersji sterowników do tej karty, polskie, hiszpańskie itd., mogę podesłać jakby co…

Trochę dużo niewiadomych, na emu2k “robiono” dziesiątki wersji.

KXproject nie ruszałbym, tam same przekierowania sygnału mogą przyprawić o ból głowy (a wg mnie o to chodzi, przerabiałem).

“Polityka” Creativa względem upgrade’u sterowników czasami wyglądała tak, że jak nie miałeś oryginalnej płytki to mogłeś zapomnieć o wsparciu.

To ze starych czasów, mogę służyć szczegółami na PW, tutaj trudniej coś więcej powiedzieć.

Bardzo dobra karta, dopóki nie zacznie … :wink:

Pozdrawiam,

P.S.

… A co Ty chcesz na niej modować ? Standardowe stery obsługują 5.1 bez zarzutu ?

Napisałem tobie na pw,o ile dostałeś bo nie ogarniam tego nowego pw ^^ potem zobacze go więcej,noo tak nie zbyt,pomijając że jest problem z mikro i z dźwiękiem myślałem żeby tak spróbować i zobaczyć jak będzie,gdzieś jeszcze widziałem że ktoś również robił na Sb0100,po za tym i tak dostałem tą kartę dźwiękową i używam tylko w zastępstwie za integre,edit 1,tak ogarnąłem to jakoś zanim napisałeś xd

Kliknij ikonkę z napisem PW po prawej stronie pod nickiem osoby, z którą chcesz się skontaktować.

Powinno działać.