Zmulony komp i problem z bibliotekami DLL

Witam. Czy ktos mogly mi powiedziec co tez mam z tym zrobic aby komp zaczal szybciej dzialac.Jest troszke mulowaty. Przy odpalaniu GG, IE, i jeszcze paru innych wywala mi blad podczas ladowania biblioteki dll tylko nie wiem jakiej i nie wiem jak sprawdzic.

Start => uruchom => wpisz cmd i kliknij OK => w konsoli, która się otworzy wpisz:

Folder usuń ręcznie w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

To jest log a Silent Runners nie chce mi wystartowac.Pewnie cos zle robie.

W trybie awaryjnym wybierz start => uruchom => wpisz cmd i kliknij OK => w konsoli, która się otworzy wpisz:

Usuń wpisy HJT.

Jeśli nie masz już FlashGet’a to ciachnij dodatkowo wpisy:

W takim razie zamiast log z Silenta możesz wkleić log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

To jest log z HJT. ODSP nie idzie wywalic. Wpis jest ale samego programu juz dawno nie ma.

A to jest z ComboFix

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.BAT w c:\windows

Uruchom tryb awaryjny z obsługą linii komend. W tym celu po wciśnięciu klawisza F5 lub F8 podczas uruchamia komputera na planszy z wyborem systemu wybierz pozycję tryb awaryjny z obsługą sieci i kliknij Enter. Jak już będziesz w trybie awaryjnym z obsługą sieci to wpisz:

Nastąpi reset, a po resecie otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Usuń wpis HJT jeśli będzie.

Po wykonaniu zdaj relacje i wklej nowe logi.

Niestety ale po zrobieniu tego

wywala mi cos takiego

Złączono Posta : 05.04.2007 (Czw) 18:10

Wielkie dzieki za cierpliwosc.

W takim razie po wejściu do trybu awaryjnego z obsługą linii komend spróbuj sam wydać następujące polecenia:

Po wykonaniu sc stop ODSP Host i sc delete ODSP Host wywala mi takie komunikaty:

a po 2 nastepnych

Zastosuj trik z FIX.REG, który podałem i wklej nowe logi.

Nowe logi