Zmulony Komp Przez AMD Dual Core optimizer


(Bartek 100) #1

Witam. Zainstalowałem Program AMD Dual Core Optimizer.. On Ustawia sobie Pracę procesora .. np w grach (niby na maxa) a tak to na najniższe Ghz.. Odinstalowałem go i komp chodzi coraz wolniej .. Co zrobić aby zaczął chodzić szybciej ?? :<

P.s A Przed zainstalowaniem tego programu Komp Smigał ..

Parametry Kompa :

_______________________

Amd Althon 64 x2 5600+, 2 x 2.9Ghz

Ram : 2 x 2 Gb na szynie 800Mhz

Dysk : 500gb

System : Wind 7 Ultimate 64 bit.


(Matadini) #2

Moim zdaniem: nie potrzebowałeś tego programu - system Windows 7 sam potrafi kontrolować przydzielanie zasobów sprzętu w zależności od zapotrzebowania, no ale kto mógł Ci o tym powiedzieć. :wink: Druga sprawa, jak to naprawić: myślę że powinieneś poszukać "śmieci" na komputerze które AMD DCO zostawił po sobie (programem typu CCleaner na ten przykład :wink:) oraz ustawić w systemowych opcjach zasilania jakiś domyślny profil zarządzania energią: zrównoważony bądź wysoka wydajność. Co tam będziesz uważać za stosowne. :wink: Myślę że powinno pomóc.


(Agatonster) #3

Permamentny ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(Bartek 100) #4

Z góry dzięki . Pobawię się może pomoże. A jeszcze opcja reinstala systemu jest możliwa ? :slight_smile:


(Matadini) #5

Moim zdaniem jeżeli uważasz że reinstal systemu nie stanowi dla Ciebie żadnego problem to śmiało możesz takowy zrobić. :wink: Zawsze to lżej i przyjemniej pracować na "świeżym" systemie. :wink: