Znak.pl ehehe. Co o tym sadzicie ? :>

Tak, mam juz zlozonego kompa w koszyku na znak.pl . Mama naogladala sie za duzo faktow, widziala raz, ze ktos w internecie oszukiwal itp itd. jak to kazda mama :]

Ja w to wieze tam nie ma problemu, tylko pytanie czy mial ktos z was kiedys jakis problem z tym znak.pl ? Chce tylko udowodnic mamie, ze to jest w 100% legalne sprawne itp. :stuck_out_tongue:

PEACE!

Kupiłem tam komputer, którego w tej chwili używam. Nie ma żadnych problemów, a jeśli jakiekolwiek się pojawiają (np. jedna z części komputera jest niedostępna), to facet dzwoni/wysyła maila i pyta co dalej.

Już dwa razy korzystałem z tego sklepu i jest w porządku, więc polecam.

Znajomy, który brał nowego kompa w tym samym czasie co ja, też tam kupił . W jego przypadku też bez problemów.

Ogólnie znak nie jest tylko głupim sklepem w internecie, ale mają swoje “prawdziwe” sklepy i zawsze można osobiście się przejechać, opieprzyć. ;]

@up.

No patrzalem te sklepy i sa dosc daleko ode mnie :] Ale jezeli nie ma problemow to spoko. :stuck_out_tongue: thx

A ja mam znak niedaleko domu i muszę pochwalić jak i również gral.pl

Dobra dzieki, pokaze mamie, zeby ja przekonac :smiley: dzieki ;]

pozdro

mrok15 , na forum używamy polskich znaków. Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.