Znak.pl ehehe. Co o tym sadzicie ? :>

(Mroq15) #1

Tak, mam juz zlozonego kompa w koszyku na znak.pl . Mama naogladala sie za duzo faktow, widziala raz, ze ktos w internecie oszukiwal itp itd. jak to kazda mama :]

Ja w to wieze tam nie ma problemu, tylko pytanie czy mial ktos z was kiedys jakis problem z tym znak.pl ? Chce tylko udowodnic mamie, ze to jest w 100% legalne sprawne itp. :stuck_out_tongue:

PEACE!

(M Ankiewicz) #2

Kupi艂em tam komputer, kt贸rego w tej chwili u偶ywam. Nie ma 偶adnych problem贸w, a je艣li jakiekolwiek si臋 pojawiaj膮 (np. jedna z cz臋艣ci komputera jest niedost臋pna), to facet dzwoni/wysy艂a maila i pyta co dalej.

Ju偶 dwa razy korzysta艂em z tego sklepu i jest w porz膮dku, wi臋c polecam.

Znajomy, kt贸ry bra艂 nowego kompa w tym samym czasie co ja, te偶 tam kupi艂 . W jego przypadku te偶 bez problem贸w.

Og贸lnie znak nie jest tylko g艂upim sklepem w internecie, ale maj膮 swoje "prawdziwe" sklepy i zawsze mo偶na osobi艣cie si臋 przejecha膰, opieprzy膰. ;]

(Mroq15) #3

@up.

No patrzalem te sklepy i sa dosc daleko ode mnie :] Ale jezeli nie ma problemow to spoko. :stuck_out_tongue: thx

(Olej 4) #4

A ja mam znak niedaleko domu i musz臋 pochwali膰 jak i r贸wnie偶 gral.pl

(Mroq15) #5

Dobra dzieki, pokaze mamie, zeby ja przekonac :smiley: dzieki ;]

pozdro

mrok15 , na forum u偶ywamy polskich znak贸w. Prosz臋 wyedytowa膰 swojego posta i poprawi膰 co trzeba. Niezastosowanie si臋 do pro艣by b臋dzie skutkowa艂o przeniesieniem tematu do 艣mietnika.