Znalezienie programu do przerobienia filmu

(Agataitomasz) #1

Witam.

Ostatnio natknełem się na fajną aplikacje o nazwie Video live wallpaper która pozwala ustawić film jakos tapete na smarfonie.

I pomyślałem sobie aby ściągnąć jakiś film,trailera i obciąć go w sensie długości i szerokości obrazu aby np była sama głowa tak jak w tym filmie : Wiedźmin 3 Dziki Gon - zwiastun E3 2014 - Miecz przeznaczenia od 0:37 - 0:39 ( na początek żeby zobaczyć jak to wyjdzie ) i ustawić to na tapete.

No tylko że jest jedno ale. Ten program ku mojemu zdziwiniu i troche zażenowaniu obsługuje maksymalnie rozdzielczość 854x480 ( obsługuje i wieksze ale wtedy fps wynoszą tak od 1- 5).

I teraz pytanie jakim programem mógłbym takie coś zrobić z filmem. ( Film już sciągniety w 1280x720).

Pozdrawiam.

(Dimatheus) #2

Figa1221 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(lordjahu) #3

Większością programów do edycji filmów. Zobacz - Windows Movie Maker, Cyberlink Power Director, Sony Vegas, lub któryś na naszej stronie :slight_smile:

Po obcięciu zbędnych scen przy zapisywaniu możesz wybrać jakość i rozdzielczość. 

(bart86) #4

avidemux