Znalezione szkodliwe pliki przez malwarebytes proszę o pomoc


(Krzys 85) #1

Witam jestem tutaj nowy nie bardzo sie orientuje co i jak w tych rejestrach , ostatnio skanowalem kompa malwarebytes i wykryło mi parę rzeczy, nie wiem jak sie tego pozbyć, i czy jest to jakies bardzo goźne ,,, oto log http://wklej.org/hash/37a158a4f7/


(Henio Mazurek) #2

Po prostu kasujesz co znalazł program. Możesz dokleić logi z OTL, GMER i System Repair Engineer

Logi wklej na wklej.to a tutaj tylko link do wklejki.


(Agatonster) #3

psg22 ,

Proszę zapoznać się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Krzys 85) #4

ciemnowidz , usunalem te pliki malarwebytes ale przeskoczyly do kwarantanny, czy moge je stamtad usunac na dobre? czy usuniecie spowoduje jakies komplikacje w dzialaniu kompa?

oto log z OTL http://wklej.eu/index.php?id=14b6f0396e


(Cedar) #5

Te szkodliwe pliki zostały już skasowane ((przeniesione) z miejsca gdzie były do tej pory - znajdują się teraz z w specjalnym, bezpiecznym miejscu - kwarantannie - w której są prawdopodobnie spakowane aby nie były grożne.

Możesz je z kwarantanny skasować, jednak jeśli program pomyłkowo jakiś plik potrzebny uznał jako niechciany to nie będziesz miał po skasowaniu możliwości odzyskania tego pliku.


(Krzys 85) #6

rozumiem, wiec nie bede usuwał zeby czegos nie popsuć... a pytanie czy musze cos podmieniac, czy tam zamieniac w rejestrze, czy juz mozna uznac po tym Logu z OTL http://wklej.eu/index.php?id=14b6f0396e że jest czysto na kompie?


(Henio Mazurek) #7

Nic już nie ma. Kwarantannę opróżnij bo Malwarebytes skasował tylko śmieci. Nie wiem po co jeszcze je trzymać.


(Krzys 85) #8

Dzięki za pomoc , pozdrawiam.