Znalezione szkodliwe pliki przez malwarebytes proszę o pomoc

Witam jestem tutaj nowy nie bardzo sie orientuje co i jak w tych rejestrach , ostatnio skanowalem kompa malwarebytes i wykryło mi parę rzeczy, nie wiem jak sie tego pozbyć, i czy jest to jakies bardzo goźne , oto log http://wklej.org/hash/37a158a4f7/

Po prostu kasujesz co znalazł program. Możesz dokleić logi z OTL, GMER i System Repair Engineer

Logi wklej na wklej.to a tutaj tylko link do wklejki.

psg22 ,

Proszę zapoznać się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

ciemnowidz , usunalem te pliki malarwebytes ale przeskoczyly do kwarantanny, czy moge je stamtad usunac na dobre? czy usuniecie spowoduje jakies komplikacje w dzialaniu kompa?

oto log z OTL http://wklej.eu/index.php?id=14b6f0396e

Te szkodliwe pliki zostały już skasowane ((przeniesione) z miejsca gdzie były do tej pory - znajdują się teraz z w specjalnym, bezpiecznym miejscu - kwarantannie - w której są prawdopodobnie spakowane aby nie były grożne.

Możesz je z kwarantanny skasować, jednak jeśli program pomyłkowo jakiś plik potrzebny uznał jako niechciany to nie będziesz miał po skasowaniu możliwości odzyskania tego pliku.

rozumiem, wiec nie bede usuwał zeby czegos nie popsuć… a pytanie czy musze cos podmieniac, czy tam zamieniac w rejestrze, czy juz mozna uznac po tym Logu z OTL http://wklej.eu/index.php?id=14b6f0396e że jest czysto na kompie?

Nic już nie ma. Kwarantannę opróżnij bo Malwarebytes skasował tylko śmieci. Nie wiem po co jeszcze je trzymać.

Dzięki za pomoc , pozdrawiam.