Znaleziono nowy sprzęt

zakupiłem kartę dżwiękową SB Audigy 2 ZS GOLD ,po zainstalowaniu karty ,zainstalowaniu sterowników ,automatycznej aktualizacji-dżwięk działa prawidłowo.Przy każdym następnym uruchomienu kompa pojawia się krator znaleziwnia nowego sprzętu-kreator wyszukuje nowe sterowniki-nie mógł znależc klikam anuluj, w menadrzeże urżądzeń widnieją dwie pozyje -kontroler multimediów audio-które usuwam z systemu-dżwięk działa ok,po restarcie znowu komunikat wykryto nowe urządzenie-jak to zlikwidować???

Zainstaluj sterowniki od swojej płyty głównej bo najwyraźniej któregoś z nich brakuje.

Wyłączyłeś zintegrowaną kartę w biosie?

Nie używasz już zintegrowanej karty, dlatego są komunikaty. Wejdź w menadżer urządzeń, kliknij prawym na swoją zintegrowaną kartę (będzie przy niej żółty znak zapytania lub wykrzyknik) i masz tam polecenie ‘wyłącz’.

Edit. Jak bierzesz ‘odinstaluj’ to będzie wracało.

siema, instalowałem windowsa xp na komputer i wszystko poszło dobrze oprócz dźwięku. Weszłem w menedżer urządzeń i w kategorii inne urządzenia mam zaznaczony żółtym znakiem zapytania kontroler multimediów audio. Jego identyfikator wystąpienia urządzenia to PCI\VEN_1039&DEV_7012&SUBSYS_1019A007&REV_A0\3&61AAA01&0&17. Kiedy biorę opcję “przywróć sterownik” włącza mi się kreator dodawania sprzętu. Zna może ktoś linki do sterowników dla tego urządzenia (z góry dzięki)

zabolot_iks_de , a może byś tak łaskawie napisał dla jakiego urządzenia, bo kart dźwiękowych są tysiące?

Podaj model płyty głównej i karty dźwiękowej.

Instalowałeś sterowniki do płyty głównej i DirectX?

Sorry, już działa. Zainstalowałem “C-media audio device” i gra.