Zniekształcone tekstury

Witam

mam problem z win 7 na laptopie Dell Studio 1537.

Zacznę od tego że przy zakupie laptopa z 4 lata temu standardowo był wgrany win vista no ale jak każdy wie że vista był niewypałem po 2 latach przeinstalowałem na win 7 32 bitowy z licencją studencką. I wtedy zaczęły się pojawiać problemy, gdzieś wyczytałem że to może być spowodowane tym że win jest 32 bitowy, bo wcześniej wykluczyłem stare sterowniki karty graficznej, oraz fakt że po prostu Dell już nie wspiera tego modelu sterownikami na win 7, bo ponoć sterowniki z vista są kontabilne z system win 7 . Długo się zbieram na przeinstalowanie systemu na win 7 64bit, no ale zbyt dużo to nie pomogło ponieważ problem został choć już nie jest tak częsty jak na 32bitowym systemie no ale jest, i dlatego chcę zasięgnąć porady tutaj

przesyłam screen’a

http://www.picshot.pl/public/view/full/220208

Najbardziej jest to irytujące gdy czytam jakiś artykuł lub dokument

karta graficzna pada

tak ze wszystkim się dzieje ??

żeby wykluczyć system musiałbyś sprawdzić jakiegoś linuksa

no tak wszędzie np teraz am emotikony po prawo zniekształcone … w grach często to zniekształcenie wejdzie w napisy i nie ogarniam co trzeba zrobic etc.

viscie nie bylo takiego problemu ale jak to na viscie mialem problem z autoryzacja tego później tamtego i tak w kolko, błędy krytyczne ;/

a co do karty to być może w tym jest problem bo to jest zintegrowana dokładna nazwa to:

Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family

ma zainstalowane najnowsze dostępne sterowniki datowane na 2011-02-11

Ja bym na taśmę postawił, próbowałeś poruszać klapą ?

nie wiem nic nie pomaga wiec chyba ten badziwny lapek poprostu nie wspolpracuje z win7 i tyle :confused:

albo sterownik nie współgra z win7