Znika mi ekran i dźwięk. Pomocy!

Od dwóch tygodni znika mi ekran i dźwięk co jakiś czas co zrobić. Prosiłbym o pomoc.

Wrózka wyjechała na wakacje. Może napiszesz konfig tego kompa. Jak znika wyłączas się monitor?

Konfiguracji kompa : karta graficzna nVidia gt210, 3 GB ramu, 2.80ghz na dwa rdzenie reszty nie znam dlatego że na opakowaniu 6 letnim od kompa nie pisze się nic więcej :(. Monitor to lg 22calowy w pełni sprawny i jak wyświetla mi się czarny ekran to pisze : Brak sygnału i dźwięk też znika. Dopiero po resecie kompa komputer działa normalnie ale potem znowu po paru minutach robi się cały czarny ekran. Ale wtedy w kompie wszystko działa,wiatrak pracuje. Może to wiatrak nie wyrabia z ochładzaniem zasilacza a może karta graficzna jest zakurzona (komp stoi 6lat bez przeglądu w serwisie) a może są jakieś kabelki poluzowały? Proszę o pomoc ;(

Najpierw screenz HWINFO zakładka Sensors całe okno. Przy okazji też z HDTune zakładka Health. Napisz model i markę posiadanego zasilacza.

 

ps. rozumiem, że 6 lat nie była nawet otwierany i czyszczony? Gratuluję zatem dbałości o sprzęt.

 

http://www.hdtune.com/files/hdtunepro_560_trial.exe

Edit. Pierwsza opcja odpada przy 30°c znowu black screen bez dźwięku.

Edit 2. Nie mogę zrobić screena. Za szybko pojawia mi się czarny ekran. Popróbuje jeszcze. Na telefonie nie mogę przesłać bo za duży plik.

Nie dziw się rodzice mi nie pozwalają go ruszać, bo to jest komp dla rodziny mogę jedynie z niego korzystać a ja nie mam jeszcze ani swojego kompa ani prawa jazdy aby zawieźć kompa do serwisu (mam 15lat). Kabli w kompie ruszać nie mogę a po drugie tu jest taka dziwna obudowa że sam nie wiem jak ją ściągnąć. Screeny dam po edicie. I jak wejść w te HWINFO? Pobrać?

post-281675-0-52564900-1439314615_thumb.