Znika połączenie

mam zainstalowanego xp i auroksa 9.2 i gdy włącze auroksa to nie mam połaczenia z netem,mimo że wszystko jest dobrze skonfigurowane,włączam xp i teraz tu nie ma netu, musze wykrecić i ponownie wkrecic kabel w gniezdzie aby miec połączenie, gdy włącze najpierw xp to nie ma żadnych problemów z netem ale gdy tylko przesiąde się na auroksa to ginie mi połączenie zarówno na xp jak i na auroksie(czasami ma przebłyski i łaczy z netem),mam neta z kablówki, i nie jest to wina dostawcy, więc co jest przyczyna ? auroksa mam zainstalowanego od 4 dni(ale miałem już taki układ kiedyś i było ok) i od tej pory tak sie dzieje,dlaczego?

A sprawdzales czy kabel nie ma zadnych uszkodzen, moze masz jakiegos syfa w systemie…przeskanuj system

Pozdrawiam,

system czysty, kabel cały

Moze sproboj odinstalowac sterowniki do karty sieciowej (bo podejrzewam ze przez nia sie laczysz) potem zainstaluj i poustawiaj polaczenia jeszcze raz

Pozdrawiam,

niestety to nie pomaga,

A moze masz jakis firewall czy cos zle skonfigurowany ?

Pozdrawiam,

nie żaden friewall,poprostu musze jeszcze raz wznoiwić połączenie z netem -z systemu lub “recznie”

nie mam już pojęcia co moiże być sprawdzałem już chyba wszystko,prosze pomuszcie bo zaraz zwarjuje