Znikają mi ikony uruchomionych programów z paska zadań

Witam,

Mam problem z moim paskiem zadań. Otóż jak uruchamiam np. GG to ono zamiast pozostać na pasku obok zegara, to znika i nie wiem jak je wywołać z powrotem na pulpit. Próbowałem zmieniać ustawienia ww właściwościach paska “ukryj ikony nieaktywne” - dostosuj, ale niestety nic ni pomaga.

Jakieś koncepcje?

Z góry dzięki

całkowicie znika z paska czy tylko się chowa?

raczej całkowicie znika… może gdzieś jest ale…

Ha! Jak ja włączam GG to cały pasek znika na jakieś 10 sekund i kradnie mi ikonki, tak że zostaje sam zegarek :smiley:

też fajnie… ja jak się pośpieszę i “złapie” GG zanim się zminimalizuje to potem zostaje na swoim miejscu…

Ja muszę uruchomić ponownie Gadu. Czasami bywa, że cały komputer (0xc0000022).

a wirusy ?

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Brak.

gg ma taki błąd czasem, występuje konflikt z innym oprogramowaniem zainstalowanym na komputerze, znika z traya ale w procesach nadal jest, więc jeśli przypadkiem się zamknie okno gg to można spokojnie wywołać je z procesów.

ewentualnie jeśli tak się zdarzy to później wywalając proces gg.exe z listy, po ponownym uruchomieniu gg powinno już być wszystko ok

ja mam gg (7.6.0) i nigdy nic takiego się nie działo. albo alternatywny program, jak aqq itp.

Prawdopodobnie proces GG wchodzi w jakiś konflikt z procesem explorer.exe i ten się resetuje. Podmień explorera z CD instalacyjnej Xp i zainstaluj na nowo gg.