Znikająca karta sieciowa - problem z routerem?

(system) #1

Witam,

Mam taki oto problem, posiadam PC ze zintegrowana kartą sieciową (płyta główna ASUS M2V), laptopa z WIFI, router Pentagram Cerberus P6331-62 oraz neostadę. Router jest w mojej opinii prawidłowo podłączony do sieci i PC. Jednak internet mam tylko na laptopie z WIFI. Nie wiem o co biega, zniknęło mi połączenie lokalne z folderu połączenia sieciowe i co więcej w menadżerze urządzeń nie ma karty sieciowej (wcześniej była i działała). To znaczy może nie do końca zniknęła gdyż znalazłem ją w urządzeniach ukrytych. Próbowałem przywrócić domyślne ustawienia w biosie ale nic to nie dało. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, abym mógł korzystać z internetu także na PC.

Pozdrawiam

(Bilacz) #2

kolego spróbuj przeinstalować karte sieciową najprawdopodobniej jak to w windowsach przy jakiejś aktualizacji systemu wcieło sterownik karty może też tak być że w wyniku jakiegoś przepięcia upaliło karte wtedy gaz do sklepu nowa karta i git majonez ale najprawdopodobniej to sterownik nawalił nowy sterownik powinien załatwić sprawę